مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46750 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 -ساعت : 18:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دستگاه های اجرایی افق١۴٢٠خودراتهیه کنند

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: دستگاه های اجرایی افق ١۴٢٠ خود را تهیه و در اختیار شهرستان ها قرار دهند.

مازندشورا:سید مجتبی علوی مقدم صبح چهارشنبه در همایش شهرداران شهرهای خراسان جنوبی اظهار کرد: یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی واگذاری امور مردم به خودشان است.

معاون امور هماهنگی استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: از آنجایی که شوراها مورد اعتماد مردم هستند از ارکان جمهوری اسلامی محسوب می شوند که همه دستگاه های اجرایی بایدبه این مهم توجه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه مدیریت واحد شهری در تمام دنیا جاری است، ادامه داد: در کشور ما مقدمات کار از سال ٩٢ شروع شده و در کارگروه امور زیربنایی همه دستگاه های اجرایی را موظف کردیم که افق ١۴٢٠ خود را تهیه و در اختیار شهرستان ها قرار دهند.

علوی مقدم گفت: تعیین تکلیف کردیم که از نیمه اول سال ٩٧ مشاورین راهبردی در شهرداری ها حضور داشته باشند و توصیه به استفاده از مشاورین بومی است و شهرداری ها و شورای شهر با توجه به آسیب های اجتماعی باید در حوزه موضوعات اجتماعی نیز عکس العمل مناسب داشته باشند.

معاون امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه به موضوع آموزش در استان ما توجه جدی نشده است، بیان کرد: آموزش شورای شهر چه به صورت مجازی و چه حضوری را در دستور کار داریم چرا که آموزش زیر بنای توسعه است.

علوی مقدم ادامه داد: با توجه به نزدیکی ایام نوروز توصیه می شود شهرداری ها سیما و منظر عمومی شهرها، ساخت و سازهای غیر مجاز و فعال کردن کارگروه های مربوطه را در نظر داشته باشند و از فرصت نوروز برای معرفی خراسان جنوبی نهایت استفاده را داشته باشیم.

در این مراسم که به مناسبت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهرداری نامگذاری شده بود از ٢٧ شهردار شهرهای خراسان جنوبی تجلیل شد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهر - خراسان - جنوبی - شهرداری - باشند - آموزش - دستگاه - شورا - اجرایی - توصیه - شورای - استفاده - شورای شهر - اسلام - نوروز - اجتماعی - کارگروه - معاون - اسلامی - جمهوری - شهرهای - استاندار - اشاره - کردیم - ادامه - اینکه - مشاورین -

نظر شما در مورد : دستگاه های اجرایی افق١۴٢٠خودراتهیه کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*