تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 18:35

کد مطلب: 46750 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دستگاه های اجرایی افق١۴٢٠خودراتهیه کنند

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: دستگاه های اجرایی افق ١۴٢٠ خود را تهیه و در اختیار شهرستان ها قرار دهند.

مازندشورا:سید مجتبی علوی مقدم صبح چهارشنبه در همایش شهرداران شهرهای خراسان جنوبی اظهار کرد: یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی واگذاری امور مردم به خودشان است.

معاون امور هماهنگی استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: از آنجایی که شوراها مورد اعتماد مردم هستند از ارکان جمهوری اسلامی محسوب می شوند که همه دستگاه های اجرایی بایدبه این مهم توجه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه مدیریت واحد شهری در تمام دنیا جاری است، ادامه داد: در کشور ما مقدمات کار از سال ٩٢ شروع شده و در کارگروه امور زیربنایی همه دستگاه های اجرایی را موظف کردیم که افق ١۴٢٠ خود را تهیه و در اختیار شهرستان ها قرار دهند.

علوی مقدم گفت: تعیین تکلیف کردیم که از نیمه اول سال ٩٧ مشاورین راهبردی در شهرداری ها حضور داشته باشند و توصیه به استفاده از مشاورین بومی است و شهرداری ها و شورای شهر با توجه به آسیب های اجتماعی باید در حوزه موضوعات اجتماعی نیز عکس العمل مناسب داشته باشند.

معاون امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه به موضوع آموزش در استان ما توجه جدی نشده است، بیان کرد: آموزش شورای شهر چه به صورت مجازی و چه حضوری را در دستور کار داریم چرا که آموزش زیر بنای توسعه است.

علوی مقدم ادامه داد: با توجه به نزدیکی ایام نوروز توصیه می شود شهرداری ها سیما و منظر عمومی شهرها، ساخت و سازهای غیر مجاز و فعال کردن کارگروه های مربوطه را در نظر داشته باشند و از فرصت نوروز برای معرفی خراسان جنوبی نهایت استفاده را داشته باشیم.

در این مراسم که به مناسبت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهرداری نامگذاری شده بود از ٢٧ شهردار شهرهای خراسان جنوبی تجلیل شد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهر #خراسان #جنوبی #شهرداری #باشند #آموزش #دستگاه #شورا #اجرایی #توصیه #شورای #استفاده #شورای شهر #اسلام #نوروز #اجتماعی #کارگروه #معاون #اسلامی #جمهوری #شهرهای #استاندار #اشاره #کردیم #ادامه #اینکه #مشاورین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دستگاه های اجرایی افق١۴٢٠خودراتهیه کنند

*

*