مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46751 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 -ساعت : 18:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

داشتن شهر بانشاط حق مردم است

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای شهر بیرجند گفت: داشتن شهر بانشاط و محیط زیست سالم حق شهروندی مردم است.

مازندشورا:ابراهیم تقی زاده صبح چهارشنبه در همایش شهرداران شهرهای خراسان جنوبی اظهار کرد: مردم انتظارات به حقی از مجموعه شهرداری دارند.

رئیس شورای شهر بیرجند با اشاره به شناخته شدن بیرجند به عنوان شهر پاک بیان کرد: داشتن محیط زیست سالم و شهر بانشاط از جمله حقوق شهروندی مردم است و شهرداری می تواند نقش تعاملی و محوری بین مردم و دستگاه های اجرایی داشته باشد که این مهم در حل مشکلات نقش آفرین است.

تقی زاده با اشاره به اینکه یکی از وظایف شهرداری استفاده مطلوب از اراضی است، افزود: از دیدگاه جرم شناسی شیوه شهرسازی و ساختمان سازی حتی بر میزان جرم در شهر  تأثیر دارد.

رئیس شورای شهر بیرجند گفت: در این راستا گاه جرم شناسان به تهیه کنندگان طرح های تفصیلی شهری پیشنهاد می دهند که در مکان های مشخص چه تعداد طبقه باید ساخته شود.

تقی زاده اظهار کرد: همچنین میزان فضاهای سبز بر نشاط و آرامش مردم شهر تأثیر دارد که دست اندرکاران شهرسازی بر این مهم باید توجه داشته باشند.

وی با اشاره به لایحه مدیریت شهری بیان کرد: این لایحه در مجلس در دستور کار قرار دارد که نشان می دهد کارشناسان به این نتیجه رسیده اند دستگاه های خدمات رسان باید به شهرداری واگذار شود.

رئیس شورای شهر بیرجند ادامه داد: واگذاری دستگاه های خدمات رسان به شهرداری باعث می شود که شهرداری به صورت متمرکزتر به مردم خدمت بدهد.

تقی زاده با اشاره به اینکه شورای شهر نهادی برخواسته از مردم است، افزود: شورا فعالیت اجتماعی انجام می دهد و نگاه سیاسی در شورا وجود ندارد و قانون نیز وظایف متعددی بر عهده شورا گذاشته است و از طرف دیگر شورای شهر وظیفه مطالبه گری از جانب مردم را دارد.

وی یادآور شد: استانداری و مجموعه دولت پشتیبان و حامی شوراها بوده اند که این مهم عملکرد شوراها را افزایش داده است.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهر - شورا - شهرداری - شورای - شورای شهر - اشاره - بیرجند - دستگاه - رئیس - لایحه - خدمات - شوراها - تأثیر - وظایف - مجموعه - اظهار - بانشاط - اینکه - داشتن - شهرسازی - افزود - میزان -

نظر شما در مورد : داشتن شهر بانشاط حق مردم است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*