مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46752 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 -ساعت : 18:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

محمدرضا عارف :

شهردار تهران بودن بسیار کار سختی است

مازندشورا: شهردارآنلاین: خوشبختانه ما شورای شهر خوبی داریم که حامی شهرداری است ، مردم هم همراهی می کنند. از شورای شهر خواهش می کنم موارد مورد استعفا را بررسی کنند تا اگر مشکلی است رفع شود و محمد علی نجفی و همراهانش بتوانند با قدرت به کار خود ادامه دهند.

مازندشورا:نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:نمی دانم علت اصلی استعفا نجفی چیست اما چیزی که می دانم این است که شهردار تهران بودن بسیار کار سختی است.

به گزارش برنا، محمد رضا عارف نماینده تهران ،  در مورد استعفای محمد علی نجفی از شهرداری تهران گفت: متاسفانه خبر استعفای نجفی از شهرداری تهران را در رسانه های مختلف دیدم.

وی افزود:نمی دانم علت اصلی این استعفا چیست اما چیزی که می دانم این است که سمت شهردار تهران بسیار کار سختی است و به هر حال ممکن است موانعی وجود داشته باشد، باید بررسی کنیم ببنیم علت چه است؟

عارف اظهار داشت: خوشبختانه ما شورای شهر خوبی داریم که حامی شهرداری است ، مردم هم همراهی می کنند. از شورای شهر خواهش می کنم موارد مورد استعفا را بررسی کنند تا اگر مشکلی است رفع شود و محمد علی نجفی و همراهانش  بتوانند با قدرت به کار خود ادامه دهند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهر - تهران - استعفا - شورا - بسیار - شهرداری - شهردار - شورای - شورای شهر - بررسی - نماینده - استعفای -

نظر شما در مورد : شهردار تهران بودن بسیار کار سختی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها