تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 18:43

کد مطلب: 46755 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حمایت از نیازمندان در آستانه نوروز

مازندشورا: شهردارآنلاین: مراسم گلریزان مجمع خیرین منطقه ۱۳ به ریاست مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه و با حضور اعضای مجمع تشکیل جلسه داد.

مازندشورا: مرتضی رحمانزاده در مراسم گلریزان مجمع خیرین منطقه ۱۳ با اشاره به ضرورت توجه به خانواده های محروم در آستانه نوروز ۹۷ گفت: به منظور رفع مشکلات معیشتی خانواده های نیازمند منطقه، جلب مشارکت عمومی  امری ضروری است.

وی با بیان اینکه  وضعیت اقتصادی و معیشت مردم در برخی از محلات منطقه به میزان قابل توجهی ضعیف است افزود: توجه به محرومان یکی از مهم‌ترین رویکرد های شهرداری تهران است و باید به گونه ای برنامه ریزی شود شهروندان احساس آرامش و آسایش کنند.

شهردارمنطقه۱۳ در ادامه با بیان اینکه به لحاظ آماری بیش از یک هزار خانوار در سطح منطقه در طول ماه یک وعده غذای گرم ندارند؛ اذعان داشت: با وجود اصناف مربوط به تهیه غذا و تالارهای پذیرایی موجود در منطقه می توان با مشارکت ایشان غذای گرم این تعداد خانوار نیازمند را تامین کرد.

همچنین ابراهیمی سوته، معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه  در جلسه گلریزان مجمع خیرین منطقه ۱۳ که هم اکنون در سوله بحران ناحیه ۲ در حال برگزاری است؛ با اشاره به آیات و روایات اسلامی در اهمیت امور خیریه، تصریح کرد: پرداختن به کار خیر توفیقی است که نصیب هر کس نخواهد شد.

وی افزود: برنامه ریزی به منظور مشارکت جویی مردم و خیرین در رسیدگی به فقرا و نیازمندان منطقه امری است که همواره بایستی مورد توجه قرار گیرد.

ابراهیمی در پایان خاطر نشان کرد : همه ما بعنوان یک مسلمان و یک ایرانی در قبال رسیدگی به محرومان و نیازمندان وظیفه داریم و باید در راستای ایجاد امید و اعتمادسازی در جامعه تلاش نماییم.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #منطقه #خیرین #نیازمندان #مشارکت #شهر #محرومان #برنامه #افزود #رسیدگی #ابراهیمی #خانوار #منظور #نوروز #آستانه #گلریزان #اشاره #خانواده #نیازمند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حمایت از نیازمندان در آستانه نوروز

*

*