مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46755 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 -ساعت : 18:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حمایت از نیازمندان در آستانه نوروز

مازندشورا: شهردارآنلاین: مراسم گلریزان مجمع خیرین منطقه ۱۳ به ریاست مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه و با حضور اعضای مجمع تشکیل جلسه داد.

مازندشورا: مرتضی رحمانزاده در مراسم گلریزان مجمع خیرین منطقه ۱۳ با اشاره به ضرورت توجه به خانواده های محروم در آستانه نوروز ۹۷ گفت: به منظور رفع مشکلات معیشتی خانواده های نیازمند منطقه، جلب مشارکت عمومی  امری ضروری است.

وی با بیان اینکه  وضعیت اقتصادی و معیشت مردم در برخی از محلات منطقه به میزان قابل توجهی ضعیف است افزود: توجه به محرومان یکی از مهم‌ترین رویکرد های شهرداری تهران است و باید به گونه ای برنامه ریزی شود شهروندان احساس آرامش و آسایش کنند.

شهردارمنطقه۱۳ در ادامه با بیان اینکه به لحاظ آماری بیش از یک هزار خانوار در سطح منطقه در طول ماه یک وعده غذای گرم ندارند؛ اذعان داشت: با وجود اصناف مربوط به تهیه غذا و تالارهای پذیرایی موجود در منطقه می توان با مشارکت ایشان غذای گرم این تعداد خانوار نیازمند را تامین کرد.

همچنین ابراهیمی سوته، معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه  در جلسه گلریزان مجمع خیرین منطقه ۱۳ که هم اکنون در سوله بحران ناحیه ۲ در حال برگزاری است؛ با اشاره به آیات و روایات اسلامی در اهمیت امور خیریه، تصریح کرد: پرداختن به کار خیر توفیقی است که نصیب هر کس نخواهد شد.

وی افزود: برنامه ریزی به منظور مشارکت جویی مردم و خیرین در رسیدگی به فقرا و نیازمندان منطقه امری است که همواره بایستی مورد توجه قرار گیرد.

ابراهیمی در پایان خاطر نشان کرد : همه ما بعنوان یک مسلمان و یک ایرانی در قبال رسیدگی به محرومان و نیازمندان وظیفه داریم و باید در راستای ایجاد امید و اعتمادسازی در جامعه تلاش نماییم.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - خیرین - نیازمندان - مشارکت - شهر - محرومان - برنامه - افزود - رسیدگی - ابراهیمی - خانوار - منظور - نوروز - آستانه - گلریزان - اشاره - خانواده - نیازمند -

نظر شما در مورد : حمایت از نیازمندان در آستانه نوروز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها