تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 46763 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ارجاع پرونده تخلفات مجتمع پالادیوم

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از ارجاع پرونده تخلفات مجموعه پالادیوم واقع در منطقه یک به کمیسیون ماده 100 خبر داد.

مازندشورا: محمد سالاری درباره تخلفات مجتمع پالادیوم گفت: پرونده این مجتمع که اقدام به احداث پل و تونل زیرزمینی در عرصه خیابان عمومی و همچنین احداث مجموعه بناهای مازاد بر پروانه ساختمانی بصورت تخلف کرده بود جهت رسیدگی و صدور رأی به کمیسیون ماده 100 ارجاع شد.


وی ادامه داد: با توجه به اینکه در فرایند جابه‌جایی مدیریت شهری قدیم و و جدید، مالک پالادیوم در توافقی غیرقانونی با شهرداری منطقه یک نسبت به ایجاد پل هوایی و تونل زیرزمینی جهت برقراری ارتباط مجموعه‌های شمالی و جنوبی مجتمع پالادیوم اقدام کرده و در عین حال در ساختمان جنوبی که به منظور تأمین پارکینگ مجموعه‌های در حال ساخت احداث شده تخلفات گسترده‌ای بصورت اضافه بنا با رویکرد تبدیل به فضای تجاری انجام داده است ، اینجانب به موضوع ورود پیدا کردم و طی تذکری به شهردار تهران خواستار رسیدگی به موضوع شدم و این موضوع با دستور شهردار تهران و توسط سازمان بازرسی شهرداری تهران مورد پیگیری جدی قرار گرفت.


بر اساس گزارش روابط عمومی این عضو شورای اسلامی شهر تهران، سالاری در پایان افزود: نهایتا طی چند روز اخیر این پرونده جهت رسیدگی به تخلفات و صدور رأی به کمیسیون ماده 100 ارجاع شد که جا دارد از پیگیری های مجدانه سازمان بازرسی شهرداری تهران تشکر کنم.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهر #تهران #پالادیوم #مجتمع #تخلفات #شهرداری #موضوع #ارجاع #رسیدگی #احداث #پرونده #بازرسی #سالاری #پیگیری #سازمان #شهردار #جنوبی #زیرزمینی #بصورت #کمیسیون #مجموعه‌های #عمومی #اقدام

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ارجاع پرونده تخلفات مجتمع پالادیوم

*

*