تصویب لایحه اصلاح و متمم بودجه سال 96 و دفاع تمام قد اعضای شورا از کارگران شهرداری ساری

تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 22:21

کد مطلب: 46764 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در نوزدهمین جلسه شورای دوره پنجم شهر ساری رقم خورد:

تصویب لایحه اصلاح و متمم بودجه سال 96 و دفاع تمام قد اعضای شورا از کارگران شهرداری ساری

مازندشورا: شورای اسلامی شهر ساری در نوزدهمین جلسه رسمی خود در دوره پنجم، اصلاح و متمم بودجه سال 96 شهرداری ساری را مورد بررسی قرار داد.

مازندشورا: به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ساری، نوزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری شامگاه سه شنبه 22 اسفندماه 96 با حضور اکثریت اعضاء و معاونت های اداری مالی، فنی و عمرانی و شهرسازی شهرداری تشکیل شد و طی آن لایحه اصلاح و متمم بودجه سال 96 شهرداری مورد بررسی و پس از بحث و تبادل نظرات کارشناسی، مورد تصویب قرار گرفت.   بر این اساس، بودجه 427 میلیارد تومانی شهرداری ساری در سال 96 (بدون احتساب سازمان های تابعه) با 53 میلیارد افزایش در متمم بودجه به رقم 480 میلیارد تومان رسید.   در بودجه 96 شهرداری که سال گذشته به تصویب شورا رسیده بود، 131 میلیارد تومان بعنوان بودجه جاری پیش بینی شد که در متمم بودجه با رشد 11.4 درصدی به رقم 146 میلیارد تومان افزایش یافت.   در متمم بودجه سال 96 شهرداری که به تصویب اعضای شورا رسید، بودجه عمرانی این نهاد با افزایش 12.8 درصدی از رقم 296 میلیارد تومان به رقم 334 میلیارد تومان رسید.   دفاع تمام قد اعضای شورا از کارگران شهرداری ساری   در این جلسه همچنین نامه شهرداری در خصوص پاداش پایان سال کارکنان شاغل در این نهاد مطرح شد که تفاوت در میزان پاداش بین پرسنل رسمی، پیمانی و قراردادی با کارگران شرکتی شهرداری باعث انتقاد اعضای شورا شد.   اعضای شورای اسلامی شهر ساری به اتفاق بر این نظر بودند که تمامی کارکنان شهرداری در خدمت رسانی به شهروندان مرکز استان بی وقفه در تلاش هستند و در اعطای پاداش پایان سال نباید بین آنها تبعیض قائل شد.   در ادامه و پس از تبادل نظرات، اعضای شورای اسلامی شهر ساری بر پرداخت پاداش به کلیه کارکنان شهرداری ساری اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی، راننده های استیجاری و مشاوران شهرداری و شورا تأکید نموده و آن را به تصویب رساندند.   گفتنی است، در جلسه نوزدهم شورا همچنین تعدادی از نامه های رسیده از شهرداری و نامه های کمیته تطبیق فرمانداری نیز مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات مقتضی در خصوص آنها اتخاذ گردید. 


برچسب ها : #در نوزدهمین جلسه شورای دوره پنجم شهر ساری رقم خورد: تصویب لایحه اصلاح و متمم بودجه سال 96 و دفاع تمام قد اعضای شورا از کارگران شهرداری ساری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تصویب لایحه اصلاح و متمم بودجه سال 96 و دفاع تمام قد اعضای شورا از کارگران شهرداری ساری

*

*


X https://sport45.site/