مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46831 -تاریخ انتشار : جمعه 25 اسفند 1396 -ساعت : 14:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ماموریت های سال 97 شهرداری کرج

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار کرج با بیان اینکه بیش از 800 هکتار بافت فرسوده شهری داریم ،گفت: بازسازی و بهسازی این بافت ها از محورهای کاری سال آینده مدیریت شهری کرج است.

مازندشورا:اصغر نصیری در سخنان پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه کرج اظهار داشت: بهسازی بافت های فرسوده شهری در احداث خط 2 متروی کرج در سال 97 مهمترین اولویت ها هستند.
شهردار کرج گفت: تلاش ها براین است که قطعه یک خط 2 متروی کرج سال 98 به بهره برداری برسد ضمن اینکه این خط به خط 6 تهران متصل شود.
نصیری بیان داشت: برای سال 97 اعتباری معادل 200 میلیارد تومان از بودجه شهر کرج به تکمیل قطعه یک خط 2 قطار شهری کرج اختصاص یافته است.
وی اظهار داشت: توجه به برنامه های فرهنگی و محرومیت زدایی از محلات از دیگر اولویت های مدیریت شهری کرج در سال آینده است .
شهردار کرج گفت: کمبودهای محلات با ایجاد میز خدمت برطرف خواهد شد زیرا مدیریت شهری با نگاه به محرومیت زدایی طرح ها را پیش خواهد برد و این امر با محور مساجد و مشارکت مردم عملی می شود.
نصیری تاکید کرد که در نظام اسلامی اولین وظیفه مسئولان پاسخگویی به مردم است و مردم همیشه پشتیبان این نظام الهی بوده و هستند.
وی به طرح توسعه اتوماسیون در شهرداری کرج اشاره کرد و بیان داشت: اکنون تمام مکاتبات اداری این شهرداری به صورت اتوماسیون است و امور مردم با سرعت پیش می رود.
وی با بیان اینکه در پرداخت حقوق کارکنان ، اولویت با کارگران و کارکنان سپس مدیران است ، گفت: این طرح را ماه های اخیر در شهرداری کرج عملی کرده ایم .

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - اولویت - نصیری - محلات - مدیریت - اتوماسیون - کارکنان - زدایی - اینکه - اظهار - متروی - شهردار - محرومیت -

نظر شما در مورد : ماموریت های سال 97 شهرداری کرج

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*