مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46846 -تاریخ انتشار : جمعه 25 اسفند 1396 -ساعت : 19:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
واردات بی‌رویه تولید داخلی را فلج کرده است

امام جمعه نکا:

واردات بی‌رویه تولید داخلی را فلج کرده است

مازندشورا: امام جمعه نکا گفت: واردات بی‌رویه، به تولید داخلی ضربه زده و به نوعی تولید را فلج کرده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، حجت‌الاسلام محمدباقر محمدی‌لائینی امروز در خطبه‌های نماز نکا اظهار کرد: در سال جاری که سال اشتغال و تولید بود، علاوه بر واردات بی‌رویه، قاچاق کالا هم وضعیت را بحرانی کرده است.

وی با اشاره به مناسبت‌های هفته به سالروز ارتحال حاج احمد آقا خمینی، میلاد امام باقر(ع) و آغاز ماه رجب اشاره و با توجه ل در پیش بودن اعتکاف، اظهار امیدواری کرد کسانی که می‌توانند، در مراسم اعتکاف شرکت کنند.

خطیب جمعه نکا، با تبریک فرا رسیدن سال جدید، افزود: مردم شریف، شئون مناسبت مذهبی اول فروردین و سیزده فروردین را رعایت کنند.

این مسؤول ضمن توصیه به دید و بازدید عید گفت: در این صله‌رحم‌ها، محرم و نامحرم را رعایت کنید، مبادا دید و بازدیدها باعث شود مرتکب گناه شویم.

محمدی‌لائینی بیان کرد: سال 1396 سالی همراه با موفقیت بوده است؛ حضور پرشکوه مردم در انتخابات اردیبهشت امسال و راهپیمایی 22 بهمن از جمله این موفقیت‌ها بوده است.

وی اظهار کرد: شکست هیمنه و سلطه داعش هم از موفقیت‌های جبهه مقاومت بوده است.

امام جمعه نکا با اشاره به سالروز شهادت شهید باکری و روز شهردار، از زحمات شهردار نکا قدردانی کرد و گفت: شاهد توسعه مناسبی در شهر بودیم و باید ساخت و سازها استمرار یابد تا شاهد پویایی بیشتری باشیم.

این مسؤول با سفارش خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: خداوند در آیه 13 سوره حجرات می‌فرماید:"ما شما را از مرد و زن آفریدیم و بعد، تیره تیره و طائفه طائفه شدید تا همدیگر را بشناسید و ملاک برتری و فضیلت شما، تقواست" و لذا باید تقوای الهی رعایت شود و مورد توجه باشد.

محمدی‌لائینی گفت: خدای بزرگ، معیار برتری و فضیلت انسان‌ها را تقوا قرار داده است «ان اکرمکم عندالله اتقاکم» بنابراین اگر می‌خواهیم به خدا بریم و تقرب الی‌الله پیدا کنیم، مهم‌ترین ملاک، تقوای الهی است.

86002/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نکا - اظهار - امام - خدا - تقوای - رعایت - محمدی‌لائینی - اشاره - فضیلت - اعتکاف - تولید - بی‌رویه - برتری - طائفه - واردات - مسؤول - شهردار - سالروز - فروردین -

نظر شما در مورد : واردات بی‌رویه تولید داخلی را فلج کرده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*