مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46887 -تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1396 -ساعت : 12:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آخرین وضعیت پرونده آتش‌سوزی شهردار نودژ

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس دادگستری شهرستان منوجان در خصوص پرونده آتش زدن خودروی شهردار نودژ از توابع این شهرستان که منجر به سوختگی 30درصدی شهردار شده است، گفت: متهم در حال حاضر متواری است و دستورات قضائی لازم جهت دستگیری وی صادر شده است.

مازندشورا: حسین شکوهی نسب اظهار کرد: تلاش دستگاه قضائی منوجان بر این است که در اسرع وقت متهم دستگیر شود و تحقیقات در خصوص علت و انگیزه نامبرده در مورد آتش زدن شهردار بخش آسمینون بررسی شود.

این مقام قضائی عمل غیر انسانی متهم در آتش زدن شهردار نودژ را به شدت محکوم کرد و گفت: حال عمومی شهردارخوب است و وی از بیمارستان شهید محمدی بندرعباس به بیمارستانی در یزد جهت ادامه اقدامات درمانی منتقل شده است.

وی ادامه داد: در اثر حادثه روز 23 اسفند شهردار نودژ دچار 30درصد سوختگی از ناحیه صورت، کتف و دست‌ها شده است.

شکوهی نسب ضمن تکذیب شایعه اخراج کارگر مذکور، تاکید کرد: این‌که گفته شده است نامبرده به لحاظ نپرداختن حقوق و مزایا توسط شهرداری دست به این اقدام زده است کذب محض است و مستندات پرداخت حقوق و مزایا  وحق بیمه وی از سوی شهرداری نودژ تا پایان بهمن 96 موجود است.

وی عنوان کرد: کارگران نقش بی‌بدیلی در رونق اقتصادی و عمران و آبادانی کشور دارند، لذا مسئولان قضائی و اجرایی کشور بایستی از این قشر زحمت کش جامعه حمایت ویژه نمایند، بنابراین از تمام حقوق احتمالی کارگر موصوف اگر مورد تضییع قرار گرفته شده باشد، حمایت خواهد شد.

شکوهی گفت: اگر در مورد کارگر مذکور چنانچه از سوی شهرداری نیز قصوری صورت پذیرفته باشد قطعا با متخلفان احتمالی برخورد متناسب قضائی صورت خواهد پذیرفت.

این مقام قضائی عنوان کرد: متهم از فروردین سال 1384 به صورت قراردادی به استخدام شهرداری شهر منوجان درآمده است و به درخواست و اصرار خود وی در تاریخ  اول آذرماه 1388 به شهرداری نودژ منتقل می‌شود.

وی عنوان کرد: طبق بررسی‌های انجام شده مقام قضائی از محل کار متهم، نامبرده سابقه چندین مورد درگیری با مسئولان و همکاران خود در شهرداری نودژ را دارد که به صورت مستند در پرونده کاری وی درج شده است .

وی افزود: با توجه به درگیری‌های مکرر این فرد در محیط کار، پس از دستگیری جهت بررسی وضعیت سلامت روحی و روانی نامبرده به پزشکی قانونی معرفی خواهد شد.

رئیس دادگستری شهرستان منوجان در پایان گفت: اطلاعات تکمیلی در این رابطه پس از دستگیری متهم از طریق روابط عمومی دادگستری استان کرمان به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - قضائی - نامبرده - شهردار - عنوان - کارگر - منوجان - شکوهی - دادگستری - مسئولان - احتمالی - پایان - دستگیری - حمایت - منتقل - بررسی - پرونده - عمومی - ادامه - وضعیت - مذکور -

نظر شما در مورد : آخرین وضعیت پرونده آتش‌سوزی شهردار نودژ

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*