توانمندتر بودن قلم از بمب اتم

تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1396 - ساعت : 15:11

کد مطلب: 46913 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه زیراب مطرح کرد

توانمندتر بودن قلم از بمب اتم

مازندشورا: خطیب‌جمعه زیراب با اعلام اینکه قلم، توانمندتر از بمب اتم است، گفت: بمب اتم 2 بار توسط توسط استکبار در ژاپن استفاده شد، ولی بهره‌برداری از ظرفیت قلم در راستای ایجاد رعب و وحشت توسط نظام استکباری در هر زمان استفاده‌ شده و می‌شود.

مازندشورا: مازندران، اظهار‌ کرد: رسانه‌ها نقش اثرگذاری در تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران دارند.


وی با اعلام اینکه خدمات ارزنده خبرنگاران فارس در استان به خوبی لمس می‌شود، تصریح کرد: در طول تاریخ بهتر‌ین، والاتر‌ین و ارزشمندتر‌ین بندگان نزد خداوند، پیام‌آوران خدا بودند و پیامبران با تلاش زیاد کسوت پیام‌آوری را به خوبی انجام دادند.
خطیب‌جمعه زیراب با اعلام اینکه قلم، توانمندتر از بمب اتم است، گفت: بمب اتم 2 بار توسط توسط استکبار در ژاپن استفاده شد، ولی بهره‌برداری از ظرفیت قلم در راستای ایجاد رعب و وحشت توسط نظام استکباری در هر زمان استفاده‌ شده  و می‌شود.


وی با اعلام اینکه دنیای کفر با استفاده از ظرفیت رسانه در حال پیشبرد اهداف‌ خویش است، گفت: رسانه‌های ما هم باید از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف انقلاب‌اسلامی استفاده کنند.


رضایی با اعلام اینکه در حوزه رسانه‌ باید تلاش کنیم که قابلیت‌های ما در دنیا به خوبی تبیین‌شود، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی این قدرت باید افزایش پیدا کند.


امام جمعه زیراب با اعلام اینکه انقلاب اسلامی ایران در برابر تمامیت‌خواهی جهانیان ایستادگی کرد، افزود: انقلاب ما فرهنگی و نشأت‌گرفته از اسلام است و حرف‌های انسان‌های مظلوم را می‌گوید و انقلاب اسلامی سطح قدرت ما را افزایش داد اما کشورهای بزرگی تلاش دارند که اجازه ندهند منویات کشور ما به دیگر نقاط جهان انعکاس داده شود.


رضایی با اعلام اینکه بالندگی و زنده‌بودن یک جامعه به رسانه‌های آن است، گفت: با پیشرفت‌علم، خبرنگاران ظرفیت بسیار‌ مناسبی برای توسعه دارند و باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.


امام جمعه زیراب در پایان خاطر نشان کرد: خبرنگاران با مطالعات و اطلاعات در برابر دشمنان نظام مقابله کنند و با از خودگذشتگی، تلاش و ایثار در این میدان فعالیت‌کنند.


86004/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اسلام #اعلام #انقلاب #اینکه #اسلامی #ظرفیت #خبرنگاران #استفاده #زیراب #رضایی #زنده #دارند #امام #خبرگزاری #خدا #ایران #توانمندتر #پیشبرد #استان #مازندران #رسانه‌های #افزایش #برابر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توانمندتر بودن قلم از بمب اتم

*

*


X https://sport45.site/