مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46913 -تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1396 -ساعت : 15:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
توانمندتر بودن قلم از بمب اتم

امام جمعه زیراب مطرح کرد

توانمندتر بودن قلم از بمب اتم

مازندشورا: خطیب‌جمعه زیراب با اعلام اینکه قلم، توانمندتر از بمب اتم است، گفت: بمب اتم 2 بار توسط توسط استکبار در ژاپن استفاده شد، ولی بهره‌برداری از ظرفیت قلم در راستای ایجاد رعب و وحشت توسط نظام استکباری در هر زمان استفاده‌ شده و می‌شود.

مازندشورا: مازندران، اظهار‌ کرد: رسانه‌ها نقش اثرگذاری در تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران دارند.


وی با اعلام اینکه خدمات ارزنده خبرنگاران فارس در استان به خوبی لمس می‌شود، تصریح کرد: در طول تاریخ بهتر‌ین، والاتر‌ین و ارزشمندتر‌ین بندگان نزد خداوند، پیام‌آوران خدا بودند و پیامبران با تلاش زیاد کسوت پیام‌آوری را به خوبی انجام دادند.
خطیب‌جمعه زیراب با اعلام اینکه قلم، توانمندتر از بمب اتم است، گفت: بمب اتم 2 بار توسط توسط استکبار در ژاپن استفاده شد، ولی بهره‌برداری از ظرفیت قلم در راستای ایجاد رعب و وحشت توسط نظام استکباری در هر زمان استفاده‌ شده  و می‌شود.


وی با اعلام اینکه دنیای کفر با استفاده از ظرفیت رسانه در حال پیشبرد اهداف‌ خویش است، گفت: رسانه‌های ما هم باید از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف انقلاب‌اسلامی استفاده کنند.


رضایی با اعلام اینکه در حوزه رسانه‌ باید تلاش کنیم که قابلیت‌های ما در دنیا به خوبی تبیین‌شود، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی این قدرت باید افزایش پیدا کند.


امام جمعه زیراب با اعلام اینکه انقلاب اسلامی ایران در برابر تمامیت‌خواهی جهانیان ایستادگی کرد، افزود: انقلاب ما فرهنگی و نشأت‌گرفته از اسلام است و حرف‌های انسان‌های مظلوم را می‌گوید و انقلاب اسلامی سطح قدرت ما را افزایش داد اما کشورهای بزرگی تلاش دارند که اجازه ندهند منویات کشور ما به دیگر نقاط جهان انعکاس داده شود.


رضایی با اعلام اینکه بالندگی و زنده‌بودن یک جامعه به رسانه‌های آن است، گفت: با پیشرفت‌علم، خبرنگاران ظرفیت بسیار‌ مناسبی برای توسعه دارند و باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.


امام جمعه زیراب در پایان خاطر نشان کرد: خبرنگاران با مطالعات و اطلاعات در برابر دشمنان نظام مقابله کنند و با از خودگذشتگی، تلاش و ایثار در این میدان فعالیت‌کنند.


86004/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلام - اعلام - انقلاب - اینکه - اسلامی - ظرفیت - خبرنگاران - استفاده - زیراب - رضایی - زنده - دارند - امام - خبرگزاری - خدا - ایران - توانمندتر - پیشبرد - استان - مازندران - رسانه‌های - افزایش - برابر -

نظر شما در مورد : توانمندتر بودن قلم از بمب اتم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*