ارائه فراخوان آزاد‌راه پردیس تا امام‌زاده هاشم/ رصد جاده‌ها در نوروز با 700 دوربین

تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1396 - ساعت : 15:11

کد مطلب: 46916 چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر راه و شهرسازی سوادکوه در خبر داد

ارائه فراخوان آزاد‌راه پردیس تا امام‌زاده هاشم/ رصد جاده‌ها در نوروز با 700 دوربین

مازندشورا: وزیر راه وشهرسازی که برای افتتاح 12 کیلومتر از جاده‌های محور سوادکوه‌ و هراز در مازندران به‌سر می‌برد، از ارائه فراخوان آزاد‌راه پردیس تا امام‌زاده هاشم با اعتبار 2 هزار و 200 میلیارد تومان به طول 24 کیلومتر که از پل و تونل تشکیل‌ شد، خبر‌ داد و گفت: برای ابتدای سال آینده مصوبه هیأت‌ وزیران اخذ می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌ شمالی، عباس آخوندی ظهر امروز در مراسم افتتاح بخشی از مسیر محور سوادکوه در منطقه نارنج‌بن سوادکوه‌ شمالی با اشاره به اینکه اتفاقات خوبی در مسیر‌های منتهی به استان مازندران برای نوروز امسال اجرایی‌ شد، اظهار‌ کرد: چهار کیلو‌متر از مسیر لَپَر، نارنج‌‎بن و سرخ‌کلا در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌ شمالی که به دلیل عدم‌ تملک به صورت گلو‌گاه در‌آمده بود که با تملک مسیر شاهد باز‌گشایی گلوگاه‌های مسیر فیروز‌کوه تا قائم‌شهر هستیم.

وی با بیان اینکه مسیر فیروز‌کوه تا قائم‌شهر بدون مانع گلوگاهی است و در مسیر پل‌سفید یک اصلاح‌مسیر وجود‌ دارد که این اصلاح برای سال‌آینده آغاز می‌شود، افزود: برای سال 1397 اصل جاده سوادکوه بازگشایی می‌شود و برخی فعالیت‌های پیرامون آن در آینده تکمیل می‌شود.

وزیر راه وشهرسازی از افتتاح هشت کیلومتر از محور هراز خبر‌ داد و با بیان اینکه از محور 101 کیلومتری امام‌زاده هاشم تا آمل، 64 کیلومتر از آن افتتاح‌ شد و هر کیلومتر فعالیت در محور سوادکوه و هراز معادل چندین کیلومتر فعالیت در راهسازی محور‌های دیگر است، خاطر‌نشان کرد: سه دستگاه پل هراز که یک‌پل آن با 350 متر طول با ارتفاع 100 متر از کف‌دره است و تا دو سال آینده آماده استفاده می‌شود و دو پل دیگر با طول 150 متر است.

آخوندی به ارائه فراخوان آزاد‌راه پردیس تا امام‌زاده هاشم با اعتبار 2 هزار و 200 میلیارد تومان به طول 24 کیلومتر که از پل و تونل تشکیل‌ شد، خبر‌ داد و گفت: برای ابتدای سال آینده مصوبه هیأت‌ وزیران اخذ می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برای سفر ایمن مسافران در نوروز 1397 هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های خدماتی، هلال‌احمر، پلیس و وزارت بهداشت انجام‌ شد، افزود: راهداری‌ها هم آمادگی کامل برای اجرای برنامه‌ها را دارند.

وزیر راه و شهرسازی در پایان با اشاره به اینکه سامانه 141 برای کسب اطلاعات از جاده‌ها در اختیار مردم قرار‌ دارد، خاطر نشان کرد: بیش از 700 دوربین، میانگین سرعت خودرو‌ها را اندازه‌گیری می‌کنند و کوچک‌ترین تسامح در سرعت غیر‌مطمئن را نمی‌پذیریم و همه باید مراقب ایمنی در سفر نوروزی باشیم.

86015/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اینکه #سوادکوه #کیلومتر #وزیر #اشاره #امام #سوادکوه‌ #آینده #شمالی #امام‌زاده #نوروز #آزاد‌راه #پردیس #فراخوان #ارائه #افزود #فعالیت #فیروز‌کوه #آخوندی #شهرسازی #افتتاح #جاده‌ها #دوربین #قائم‌شهر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ارائه فراخوان آزاد‌راه پردیس تا امام‌زاده هاشم/ رصد جاده‌ها در نوروز با 700 دوربین

*

*


X https://sport45.site/