مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4693 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 31 تیر 1395 -ساعت : 18:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدير كل راه و شهرسازي مازندران خبر داد :

بيش از 9 هزار واحد مسكن امسال در مازندران به بهر برداري مي رسد

مازندشورا: مديركل راه و شهرسازي استان مازندران از بهره برداري بيش از 9 هزار واحد مسكن در مازندران در سال جاري خبرداد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس حيدر نوروزي ضمن اعلام اين خبر افزود: تمام مجموعه راه وشهرسازي استان در تلاش است تا با تسريع در انجام امور محوله و همت والا بتواند تا پايان سال جاري 8500 واحد مسكن مهر را در شهرهاي بالاي 25 هزار خانوار و 500 واحد را در شهرهاي زير 25 هزار خانوار و بافت فرسوده به اتمام برساند.

 وي در ادامه در خصوص واگذاري واحد هاي مسكن مهر در استان اظهار داشت: تا به امروز بيش از 49 هزار واحد مسكن مهر در مازندران در شهرهاي بالاي 25 هزار خانوار  به متقاضيان واگذار شد.

مهندس نوروزي به عمليات اجرايي پروژه هاي مسكن مهر در استان اشاره و تصريح كرد: در حال حاضر بيش از 9 هزار واحد مسكن مهر در سطح استان توسط اين اداره كل در دست اجراست.

مديركل راه و شهرسازي استان در خصوص اجراي پروژه هاي مذكور عنوان كرد : بايد با نگاه بلند مديريتي به انجام بهنگام امور محوله اهتمام ورزيده و با حداقل امكانات موجود با درايت  برنامه ريزي و تعامل و همدلي در راستاي پيشرفت كارها تلاش نماييم.

وي در ادامه اتمام عمليات اجرايي پروژه هاي مسكن مهر و همچنين تعريض و ارتقاء محورهاي اصلي را از جمله اولويتهاي كاري اين اداره كل برشمرد و افزود : بايد با تمامي امكانات و ظرفيتهاي موجود گام هاي ارزنده اي در جهت تسريع و پيشرفت فيزيكي پروژه هاي در دست اجرا برداشت.

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - پروژه - مازندران - خانوار - شهرسازي - شهرهاي - اداره - اجرايي - عمليات - امكانات - پيشرفت - موجود - ادامه - اتمام - محوله - تسريع - نوروزي - بالاي - مهندس - افزود -

مطالب مرتبط با : بيش از 9 هزار واحد مسكن امسال در مازندران به بهر برداري مي رسد
نظر شما در مورد : بيش از 9 هزار واحد مسكن امسال در مازندران به بهر برداري مي رسد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها