مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46941 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 -ساعت : 08:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سامانه انتقال آب آشامیدنی به قروه درسال97

مازندشورا: شهردارآنلاین: نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی از اجرای سامانه انتقال آب آشامیدنی از سد قوچم به شهرستان های حوزه انتخابیه خود خبر داد و بر روند توسعه محور منطقه در سال جدید تأکید کرد.

مازندشورا:علیمحمد مرادی شامگاه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان قروه، فرا رسیدن سال جدید را فرصتی برای کمبود جبران کاری دانست و اظهار داشت: باید کاری کنیم که سال جدید تمامی موانع برای خدمت رسانی بهتر از جمله بروکراسی اداری برداشته شوند.

به گفته وی باید سال جدید را با مضاعف کردن خدمت ها و بیشتر کردن توانایی ها آغاز کنیم و برای تکریم ارباب رجوع بسترهای لازم را فراهم کنیم.

مرادی در ادامه از بهتر شدن وضعیت شهرستان به ویژه در حوزه های آب، صنعت، کشاورزی، عمرانی و خدماتی در سال آینده خبر داد و گفت: در سال آینده سامانه انتقال آب آشامیدنی از سد قوچم به قروه به میران ۲۳ میلیون مترمکعب صورت خواهد گرفت.

وی همچنین به تخصیص بودجه ۷۰ میلیون تومانی برای شهرداریهای استان و در نظر گرفتن بیش از ۳ میلیارد تومان اعتبار برای دانشکده صنعت و معدن قروه علاوه بر بودجه تخصیص یافته در سال ۹۶ اشاره کرد.

تخصیص ۵ میلیارد تومان برای راه آهن قروه- همدان و تلاش برای اجرایی شدن زنجیره فولاد در منطقه از دیگر فعالیت های سال ۹۶ بود که این نماینده مجلس از آن ها نام برد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تخصیص - میلیون - بودجه - میلیارد - تومان - آینده - شهرستان - انتقال - آشامیدنی - مرادی - اداری - سامانه -

نظر شما در مورد : سامانه انتقال آب آشامیدنی به قروه درسال97

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*