مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46960 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 -ساعت : 11:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دولت به اتوبوسرانی کمکی نکرده است

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار اصفهان با بیان اینکه برای خرید اتوبوس به 200 میلیارد تومان اعتبار احتیاج داریم، گفت: تاکنون کمک های دولت در خصوص اتوبوسرانی محقق نشده است.

مازندشورا:قدرت الله نوروزی در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: یکی از راهکارهای مشارکت مردم را این روزها در بحث زیباسازی شهر اصفهان مشاهده می کنیم و خوشحالیم هنرمندان برای زیباسازی وارد میدان شده اند.

وی افزود: از هنرمندان دعوت می کنیم برای کمک به زیباسازی شهر به میدان باییند. آغوش مدیریت شهری بر روی هنرمندان باز است. از هنرمندان تقدیر خواهیم کرد که امروز این چنین زیبایی را به اصفهان هدیه می کنند.

شهردار اصفهان ادامه داد:  آنچه تا به امروز شهرداری به سازمان اتوبوسرانی کمک کرده صرف امور جاری شده است. چندین بار با رییس سازمان شهرداری ها و معاون ایشان، هم چنین با معاون وزارت کشور برای موضوع اتوبوس جلسه گذاشته ایم و بارها مکاتبه کرده ایم.

نوروزی اضافه کرد: در جلسه کلانشهرهای کشور در تهران و اصفهان از طریق مجلس و دولت پیگیری موضوع اتوبوس مطرح شد و این طور نیست که موضوع اتوبوس را نادیده گرفته باشیم. در دیدار با وزیر اقتصاد نیز موارد متعددی مطرح کردیم که امیدواریم وعده های داده شده به مدیریت شهری اصفهان محقق شود.

وی اظهار کرد: در جلسه با شرکت اسکانیا نیز 50 اتوبوس تحویل گرفتیم و بدهی های خود به این شرکت را نیز پرداخت کردیم. هم چنین قراردادی امضا شد تا برای تعهدات آینده از تهاتر استفاده شود.

هم چنین در این جلسه قدرت الله افتخاری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اصفهان گفت: بیشتر بودجه این سازمان صرف هزینه های جاری می شود. امروز در مرحله ای هستیم که سیستم های AVL و AFC نیازمند اصلاح هستند و باید بخش های عمرانی، نرم افزاری و مکانیکی نیز اصلاح شوند.

وی افزود: موضوع اساسی اتوبوسرانی در سال 97 واگذاری اتوبوسرانی به بخش خصوصی است چرا که می خواهیم مدام از شهرداری کمک نخواهیم چراکه بااین روند کمک خواستن از شهرداری در سال 1400 شهرداری باید نزدیک به 120 میلیارد تومان به اتوبوسرانی کمک کند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اصفهان تاکید کرد: امیدواریم سال آینده 100 دستگاه اتوبوس و 200 راننده را به بخش خصوصی واگذار کنیم.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اصفهان - شهرداری - اتوبوسرانی - اتوبوس - سازمان - هنرمندان - موضوع - امروز - زیباسازی - آینده - مدیرعامل - اصلاح - نوروزی - خصوصی - امیدواریم - اظهار - افزود - خواهیم - میدان - معاون - مدیریت - کردیم -

نظر شما در مورد : دولت به اتوبوسرانی کمکی نکرده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*