مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46973 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 -ساعت : 12:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ادامه اجرای طرح کمربند جنوبی مشهدجرم است

مازندشورا: شهردارآنلاین: دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی تاکید کرد: هرگونه فعالیت برای ادامه اجرای طرح ساخت کمربند جنوبی مشهد تخلف است و با متخلفان برخورد قانونی می شود.

مازندشورا:یکشنبه در آیین آغاز به کار فعالیت گشت های مشترک شورای حفظ حقوق بیت المال خراسان رضوی افزود: بعد از مصوبه اخیر شورای حفظ حقوق بیت المال مبنی بر توقف اجرای طرح کمربند جنوبی، مصوبه به شهردار مشهد ابلاغ شد و از فردا اگر ماشین آلات از آن منطقه تخلیه نشده باشند به عنوان ابزار جرم منتقل شده و اقدامات لازم در این خصوص صورت می گیرد.
وی اضافه کرد: هر شخص حقیقی و یا حقوقی نیز که در آن عرصه مشغول به کار باشد مجرم شناخته و به دادستانی معرفی خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی تاکید کرد: به دنبال کار سیاسی و انتخاباتی نیستیم ولی حقوق مردم و حقوق عامه را با هیچ چیز مبادله نمی کنیم.
صادقی افزود: توقف اجرای طرح کمربند جنوبی مشهد تصمیم قضایی است و کار کارشناسی لازم در این خصوص صورت گرفته است لذا اگر فردی در این مورد بازداشت شود تا پایان تعطیلات نوروزی آزاد نخواهد شد.
وی تاکید کرد: این مصوبه به شهردار مشهد نیز ابلاغ و اعلام شده که درختکاری در این ارتفاعات مشکلی ندارد، وظیفه شهردار و شورای شهر مشهد فراهم کردن راه های دسترسی مردم به این ارتفاعات است و با فعالیت ماشین آلات برای فراهم کردن راههای دسترسی مردم به این ارتفاعات نیز مخالفتی نداریم.
صادقی با اشاره به سومین سال فعالیت گشت های مشترک شورای حفظ حقوق بیت المال خاطرنشان کرد: در گذشته هیچ اقدامی پرسودتر از زمین خواری نبود اما با اقدامات خوبی که در چند سال اخیر صورت گرفته، دیگر زمین خواری برای زمین خواران مقرون به صرفه نیست.
طول کل طرح کمربند جنوبی مشهد از انتهای بلوار شهید برونسی تا اتوبان مشهد ـ باغچه 27 کیلومتر است که قرار بود در 2 مرحله اجرا شود و اواخر هفته گذشته با مصوبه شورای حفظ حقوق بیت المال از ادامه اجرای این طرح، به دلیل نداشتن پیوند زیست محیطی و تجاوز به ارتفاعات، جلوگیری شد.
طرح نوروزی فعالیت گشت های مشترک شورای حفظ حقوق بیت المال خراسان رضوی با مشارکت سازمان منابع طبیعی، محیط زیست، آستان قدس رضوی، شهرداری مشهد، جهاد کشاورزی، ادارات کل اوقاف و امور خیریه، راه و شهرسازی و دستگاه قضا با گشتزنی از محل ارتفاعات جنوبی و جلوگیری از ادامه اجرای طرح کمربند جنوبی مشهد از امروز 27 اسفندماه در استان آغاز شد که تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - جنوبی - شورا - اجرای - کمربند - ارتفاعات - المال - ادامه - مصوبه - فعالیت - نوروزی - مشترک - خراسان - شهردار - فراهم - دسترسی - گذشته - خواری - جلوگیری - ماشین - اقدامات - ابلاغ - افزود - تاکید - صادقی - پایان - گرفته - تعطیلات -

نظر شما در مورد : ادامه اجرای طرح کمربند جنوبی مشهدجرم است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*