مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46975 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 -ساعت : 12:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تضمین پرداخت حقوق کارکنان شهرداری مهاباد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار مهاباد با اشاره به اینکه در پرداخت حقوق کارکنان شهرداری در سال 97 عقب افتادگی وجود نخواهد داشت، گفت: حقوق ماهانه کارکنان شهرداری این شهر از فروردین سال آینده به صورت تضمینی پرداخت می شود.

مازندشورا:کامران علیزاده آذر افزود: با توافق حاصل شده بین شهرداری مهاباد و یکی از بانک های استان حقوق کارکنان شهرداری به صورت وام هر ماه به حساب شهرداری مهاباد واریز می شود و از فروردین سال آینده پرداخت به موقع و ماهیانه کارکنان شهرداری تضمین شده است.
وی همچنین برای پرداخت مطالبات عقب مانده کارکنان شهرداری گفت: در 2 روز آینده نزدیک به 2 ماه حقوق کارکنان شهرداری به صورت یکجا پرداخت می شود.
علیزاده آذر همچنین اظهار کرد: طبق آمار تعداد افرادی که به عنوان پرسنل در شهرداری حضور دارند بسیار بیشتر از نیاز موجود است.
وی با بیان اینکه کل شهرداری های کشور از جمله مهاباد با مشکل مالی روبه رو است، اظهار کرد: همکاری و مشارکت مردم برای پرداخت عوارض شهرداری و ساخت و ساز ضعیف است.
وی ادامه داد: تاکنون اطلاعات 44 هزار خانوار در سامانه شهری ثبت شده است که با پرداخت عوارض این خانوارها شهرداری از لحاظ مالی تقویت می شود.
شهردار مهاباد با اشاره به اینکه 90 درصد دستگاه های دولتی نیز به شهرداری بدهکار است، افزود: بخش عمده نهاد های دولتی از پرداخت حق شهرداری طفره می رود که متاسفانه این بار مطالبات خود را در دستگاه های قضایی پیگیری می کنیم.
علیزاده آذر با تاکید بر اینکه شفاف سازی مالی می تواند جلو سوء استفاده از بیت المال را بگیرد، گفت: سیستم مالی شهرداری در دوره های گذشته بی نظم و نابسامان بود و هنوز آمار دقیقی از اموال و تجهیزات شهرداری در دست نیست.
وی همچنین در خصوص عملکردهای شهرداری گفت: بعد از گذشت 90 سال از عمر شهرداری مهاباد سامانه اتوماسیون اداری از یک ماه گذشته راه اندازی شده و نامه نگاری ها و همه بخش های شهرداری به آن وصل است.
عیزاده آذر ادامه داد: مکانیزه کردن قسمت بایگانی پرونده های شهرداری نیز تا سه ماه آینده کامل و از حالت سنتی خود خارج می شود و امکان سواستفاده احتمالی از این پرونده ها نیز وجود ندارد.
شهردار مهاباد همچنین از راه اندازی شماره 137 شهرداری برای استفاده شهروندان و عکس العمل های سریع شهرداری خبرداد و گفت: مشکلات سد معبر، وضعیت معابر و خیابان ها و هر مسئله ای که به شهرداری مربوط است از طریق این سامانه قابل طرح است.
شهردار مهاباد همچنین از خرید 50 هزار تن آسفالت برای آسفالت کردن معابر و بازسازی خیابان های سطح شهر برای سال آینده خبر داد.
شهرداری مهاباد در سال گذشته برای پرداخت حقوق کارکنان خود دچار مشکل شده بود و اکنون نیز حقوق چند ماه آنان را بدهکار است. 
مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - مهاباد - پرداخت - کارکنان - همچنین - آینده - سامانه - شهردار - علیزاده - گذشته - اینکه - آسفالت - استفاده - بدهکار - خیابان - پرونده - اندازی - معابر - عوارض - مطالبات - افزود - اظهار - تضمین - دستگاه - ادامه - دولتی -

نظر شما در مورد : تضمین پرداخت حقوق کارکنان شهرداری مهاباد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*