مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46980 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 -ساعت : 14:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نژاد بهرام در گفت‌و گو با شهردارآنلاین:

تلاش کردیم بدهی پیمانکاران شهرداری را پرداخت کنیم اما نشد

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت بدهی شهرداری تهران با بیان اینکه امیدواریم شهرداری با گرفتن وام بتواند بدهی ها را هر چه سریعتر تسویه کند،گفت: برای حل این مشکل تلاش های خوبی صورت گرفت تا بخش زیادی از این بدهی ها پیش از پایان سال پرداخت شود اما این اتفاق نیفتاد.

مازندشورا:زهرا نژاد بهرام عضو شورای شهرتهران در گفت‌وگو با شهردارآنلاین در خصوص بدهی شهرداری به پیمانکاران گفت: 52 هزار میلیارد تومان پول کمی نیست، اما در میان همه پیمانکاران شهرداری، پیمانکاران خرد بیشترین خسارت را دیده‌اند. 

به گفته او شورا همچنان پیگیر پرداخت بدهی‌ها به پیمانکاران است و معاونت مالی شهرداری نیز در این خصوص گفته است که تا سقف 500 میلیارد تومان را می‌پردازد. 

نژاد بهرام ادامه داد: امیدواریم شهرداری با گرفتن وام بتواند بدهی خود را هر چه سریع‌تر پرداخت کند و در این راستا تلاش‌های خوبی صورت گرفت تا بخش زیادی از این بدهی‌ها پیش از پایان سال پرداخت شود اما این اتفاق نیفتاد.

این عضو هیئت رییسه مجلس با ابراز تاسف از اینکه تاکنون بخش زیادی از بدهی‌ها پرداخت نشده است، گفت: یکی از مواردی که دوست داشتم قوه قضاییه در آن ورود کند همین بحث بود، تا مشخص شود چرا پول پیمانکاران داده نشده یا اینکه چرا تا این اندازه آزار می‌بینند؟

گفتنی است، پیش از این مجید فراهانی عضو کمیته برنامه و بودجه شورای شهر پیش از این گفته بود: 2 هزار و 895 میلیارد تومان بودجه برای پرداخت کل دیون در سال 97 اختصاص داده‌ایم اما اولویت‌ پرداخت دیون مربوط به پیمانکاران است و برای این امر مجوز دریافت وام یک هزار میلیارد تومانی از بانک‌ها را به شهرداری داده‌ایم و امیدواریم در عرض 4 سال بدهی پیمانکاران صفر شود.

رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه برای بدهی دولت به شهرداری دیدگاه‌ها و ارقام متفاوتی وجود دارد و هیچ رقم مشخصی توافق نشده است، گفت: برای بدهی دولت به شهرداری رقم هزار میلیارد تومان تا بیش از 20 هزار میلیارد تومان بیان می‌شود.

به گفته وی 20 هزار میلیارد تومان به بانک‌ها، 10 هزار میلیارد تومان به پیمانکاران و 30 هزار میلیارد تومان به اشخاص حقیقی و حقوقی بدهی داریم و هر روز بدهی‌های جدیدی کشف می‌شود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیمانکاران - نکا - میلیارد - تومان - شهرداری - پرداخت - شورا - شورای شهر - بودجه - اینکه - بهرام - بدهی‌ها - شورای - بانک‌ها - تهران - زیادی - شهردارآنلاین - امیدواریم - کمیته - برنامه - داده‌ایم -

نظر شما در مورد : تلاش کردیم بدهی پیمانکاران شهرداری را پرداخت کنیم اما نشد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*