دفاع رحیمیان از عملکرد میرنیا در دانشگاه مازندران

تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 - ساعت : 14:38

کد مطلب: 46987 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پس از انتقاد ولی الله نانواکناری از رئیس دانشگاه مازندران؛

دفاع رحیمیان از عملکرد میرنیا در دانشگاه مازندران

اختصاصی مازندشورا: پس از انتقاد نانواکناری از حضور یک بازنشسته در رأس دانشگاه مازندران، علیرضا رحیمیان عضو شورای اسلامی شهر بابلسر، در نامه‌ای خطاب به نماینده بابلسر و فریدونکنار گفت:میرنیا یک نامِ ماندگار در بین رئیسان دانشگاه مازندران است.

اختصاصی مازندشورا: متن کامل نامه علیرضا رحیمیان خطاب به ولی الله نانواکناری به این شرح است:

بسمه تعالی
برادر ارجمند جناب ولی الله نانواکناری نماینده محترم مردم شریف شهرستان های بابلسر و فریدونکنار؛

با درود و عرض احترام
همان‌گونه حضرتعالی مستحضرید شاخص های زیادی برای سنجش توانایی مدیران وجود دارد، یکی از شاخص های ارزیابی، نظر خواهی از مرتبطین اداری با مدیران می باشد، حتماً با نظرخواهی از  اعضاء هیئت علمی، کارمندان و دانشجویان دانشگاه مازندران می‌شود ارزیابی درستی از سطح رضایتمندی دانشگاهیان مازندران از ریاست این دانشگاه داشت، ضمناً بارها از محضر حضرتعالی درخواست داشتیم که در ارزیابی از مدیران، حداقل توجه به نظرات منتخبین شهر و روستا توسط همین مردم شریفی که حضرتعالی را منتخب خود قرار داده اند داشته باشید که انتظار زیادی نبوده، اگر چه باید عرض کنم بخش اعظمی از مدیران در این نظام از بهترین خدمتگذاران بوده اند، ولی می‌توان با بررسی بیشتر، اندک مدیران ضعیف و بی توجه به خواسته های مردم را نیز شناسایی کرد و برخورد جدّی داشت، از اعضاء شوراهای شهر و روستا نپرسیم و نظرخواهی نکنیم از که بپرسیم؟؟؟؟؟

هر انسان منصفی با بررسی در دانشگاه مازندران، بر این باور خواهد رسید که دکتر #میرنیا یک نام ماندگار در بین رئیسان دانشگاه مازندران است، ایشان با وجود تنگناهای اقتصادی توانسته با پشتکار بالا خدماتی ماندگار بجا بگذارد.

یکی از خدمات ایشان افتتاح مرکز اورژانس دانشگاه_مازندران است که همزمان به دانشگاهیان و مردم شریف بابلسر خدمات شایانی ارائه خواهد داد که حضرتعالی نیز در مراسم
 افتتاح آن حضور داشتید، راه اندازی مرکز سوم آتش نشانی بابلسر در راستای خدمت رسانی به مردم و دانشگاهیان، مراکز ورزشی بسیار خوب که  در اختیار شهروندان ماست، حمایت همه جانبه از فعالیت های دانشجویی، انجمن ها و نشریه های دانشجویی و... از جمله خدمات شایان توجه ایشان است.

با توجه به عدم ممنوعیت فعالیت ایثارگران در مناصب مدیریتی مهم، امید داریم که با استمرار حضور این  مدیر متخصصِ،  باتجربه، دلسوز و جهادی شاهد همه اتفاقات خوب و مفید در فضای علمی و فرهنگی دانشگاه مازندران و تاثیرگذاری آن در شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار باشیم.

توفیق حضرت‌عالی در خدمت‌رسانی به مردم عزیزِ ایران اسلامی را از خداوند متعال خواستارم.
 
علیرضا رحیمیان
عضوء کوچکِ شورای اسلامی شهر و شهرستان بابلسر

نویسنده :

برچسب ها : #پس از انتقاد ولی الله نانواکناری از رئیس دانشگاه مازندران؛دفاع رحیمیان از عملکرد میرنیا در دانشگاه مازندران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دفاع رحیمیان از عملکرد میرنیا در دانشگاه مازندران

*

*


X https://sport45.site/