مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 46988 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 -ساعت : 14:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تنها متولی ورزش در استان مازندران

اداره کل ورزش و جوانان؛

تنها متولی ورزش در استان مازندران

اختصاصی مازندشورا: کم توجهی به مسائل ورزشی در استان، یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های جوانان و اهالی ورزش مازندران است.

اختصاصی مازندشورا: مقوله‌ی ورزش در مازندران توسط هیئت‌ها، باشگاه‌ها، تیم‌های ورزشی و ... به‌طور جدی پیگیری می‌شود اما آن‌طور که باید از سوی متولیان، جدیتی برای این امر دیده نمی‌شود و افکار عمومی با آدرس‌های غلط مواجه است.

استان مازندران به تنهایی دارای درصد زیادی از مدال‌آورن و افتخارآوران در حوزه‌های ورزشی گوناگون و نیز در مسابقات کشوری و بین‌المللی می‌باشد که عمده‌ی این افتخارآفرینی‌ها، ماحصل تلاش‌های فردی می‌باشد نه حمایت مسئولین امر.

اداره کل ورزش و جوانان به عنوان متولی و حامی اصلی ورزش در استان، وظایف مهمی برعهده دارد؛ ارائه تسهیلات ویژه به ورزشکاران و باشگاه‌های ورزشی و نیز تهیه و در اختیار گذاشتن برخی سالن‌ها از جمله مواردی است که باید توسط این اداره کل صورت گیرد.

در طول سال، هفته‌ای با نام تربیت بدنی و ورزش از ۲۶ مهرماه تا دوم آبان نام‌گذاری شده است؛ در طی این هفته متولی برگزاری همایش‌ها، برنامه‌های فرهنگی-ورزشی و نیز رسیدگی به باشگاه‌ها از جمله کارهایی است که باید از سوی این اداره لحاظ شود و نهاد دیگری به عنوان متولی مسئول نیست.

توجه به ورزش و تلاش بر توسعه آن در میان همه اقشار جامعه، به دلیل آثار سودمندی است که از این کار به دست می‌آید؛ چون ورزش عامل پیشگیری از بسیاری از معضلات اجتماعی است.

 

این اداره با اختصاص تسهیلات بانکی به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، می‌تواند زمینه‌ساز رونق تسهیلات ورزشی در استان مازندران شود درصورتی که همچنان در سطح استان شاهد برخی سالن‌های ورزشی غیر استاندارد و فرسوده هستیم که خود به تنهایی سبب دلزدگی علاقه‌مندان به ورزش در استانی ورزش‌دوست و ورزشکارپرور می‌گردد.

باید اشاره نمود که این نهاد به‌عنوان نهادی ورزشی، فرهنگی و اجتماعی با برنامه‌ریزی‌های بلند مدت در جهت افزایش سرانه‌ی فضای ورزشی و نیز حمایت از باشگاه‌های استان از جمله مرکز استان می‌تواند زمینه‌ساز درخشش و شکوفایی استعدادهای بومی در تمامی عرصه‌های ورزشی شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اداره کل ورزش و جوان -

نظر شما در مورد : تنها متولی ورزش در استان مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*