مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 47 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 دی 1394 -ساعت : 14:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بیستمین اجلاس شورای اسلامی مازندران در ساری

بیستمین اجلاس شورای اسلامی مازندران در ساری

مازند شورا : بیستمین اجلاس شورای اسلامی مازندران در ساری

مازند شورا : بیستمین اجلاسیه شورای اسلامی استان مازندران در حالی در سالن شماره ۲ استانداری و با حضور اصحاب رسانه برگزار شد که سید کمال آقامیری رئیس شورا با قدردانی از زحمات روسای سابق شورای استان ، نقش تعاملی خبرنگاران و اصحاب رسانه و این نهاد مردمی را در انعکاس عملکردها مورد توجه قرار داد وگفت : با همگرایی و هم افزایی شورای استان مازندران و اصحاب رسانه ، باید صدای مردم را به گوش مسئولین رسانده و پیگیر مطالبه برحق آنها از مسئولین باشیم . وی با بیان اینکه مقوله شورا و اصل مشورت به عنوان مهمترین پیش نیاز تصمیمات در امر کشور داری است ، اظهار داشت : متأسفانه سنت ناصواب استبداد زدگی تاریخی و فقدان سابقه در تمرین خرد جمعی و کار تیمی باعث گردید همچون گذشته فرهنگ و نماد شورا آنطوریکه باید مورد توجه قرار نگیرد .

آقامیری در پایان با بیان اینکه خودکامگان نباید شوراها را فرمایشی بدانند و به دنبال خروج آن از فضای تصمیمات بهینه اجرایی کشور باشند ، خاطر نشان ساخت : بنده به کمک همه اعضای شوراها ، تجلی اراده مردم را در شوراها نمایان خواهیم ساخت .  برپایه این گزارش در این اجلاسیه ، فرامرز نقیبی و افراشته نیز طی سخنانی ضمن قدردانی از سید کمال آقامیری ، به تشریح دیدگاههای خود در خصوص اهمیت جایگاه شورا پرداختند.

این گزارش حاکیست در این جلسه به رسم یادبود با اهداء لوح سپاس ، زحمات چند ساله فرامرز نقیبی و افراشته محسن پور در این جایگاه مورد قدردانی قرار گرفت.

 

 

 
 

3 4  6_1 1 7_1 127  14 8 9 2 106لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بیستمین اجلاس شورای - -

نظر شما در مورد : بیستمین اجلاس شورای اسلامی مازندران در ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها