مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4701 -تاریخ انتشار : جمعه 01 مرداد 1395 -ساعت : 09:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اخلاقی در گفتگو با پایگاه خبری خبر داد:

افتتاح دو هزار و ۹۰۰ واحد مسکن مهر آذربایجان شرقی در هفته دولت/ تکمیل پروژه‌ها تا پایان امسال

مازندشورا: مدیرکل اداره راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از افتتاح دو هزار و ۹۰۰ واحد مسکن مهر در هفته دولت در این استان خبر داد و گفت: تلاش داریم تا پرونده مسکن مهر استان را تا پایان امسال ببندیم و تمامی واحدها را به مالکان تحویل دهیم.

مازندشورا:توحید اخلاقی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در خصوص وضعیت فعلی سایت مسکن مهر استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: این استان در کل دارای ۱۲۲ هزار و ۳۵ واحد مسکن مهر است که از این تعداد ۴۴ هزار و ۲۷۰ واحد آن در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر، ۱۷ هزار و ۷۵۷ واحد برای شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر، ۳۶ هزار و ۲۶۹ واحد متعلق به شهر جدید سهند و ۲۳ هزار و ۷۳۹ واحد آن در بافت فرسوده استان واقع شده است.

مدیرکل اداره راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در ادامه تعداد ۳۵ هزار و ۴۰۴ واحد را مربوطه به قرارداد تفاهم‌نامه سه‌جانبه، ۱۶ هزار و ۴۳۹ واحد را برای تعاونی و ۷۰ هزار و ۱۹۲ واحد را از نوع خودمالکین اعلام کرد و گفت: تا کنون ۹۹ هزار و ۵۱۱ واحد در کل استان به افتتاح رسیده است که از این تعداد ۳۴ هزار و ۱۳۲ واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر، ۱۶ هزار و ۵۰۴ واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر، ۳۲ هزار و ۱۶۶ واحد در شهر جدید سهند و ۱۶ هزار و ۷۰۹ واحد در بافت فرسوده قرار دارند.

اخلاقی در ادامه تعداد کل واحدهای باقی‌مانده در استان را ۲۲ هزار و ۵۲۴ واحد اعلام کرد و گفت: بیشترین تعداد واحدهای باقی‌مانده مربوط به شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر است که رقمی بالغ بر ۱۰ هزار و ۱۳۸ واحد را به خود اختصاص می‌دهد. کمترین آن نیز برای شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر با رقمی نزدیک به یک‌هزار و ۲۵۳ واحد گزارش شده است.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنانش تأکید کرد: درحال حاضر ۴ هزار و ۸۷۵ واحد در پروژه مسکن مهر مشکل‌دار یا فاقد متقاضی هستند.

اخلاقی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: از ۱۱ شهرستان استان آذربایجان شرقی تا کنون پرونده شهرستان آذرشهر بسته شده و بخش کوچکی از عملیات پروژه‌های ساخت ساخت سایر شهرها باقی مانده است که تلاش داریم تا پایان سال جاری تمامی انها را به مرحله افتتاح و تحویل به متقاضیان برسانیم.

وی در پایان از افتتاح دو هزار و ۹۰۰ واحد مسکن مهر در هفته دولت در این استان خبر داد و گفت: از این تعداد ۴۷۶ واحد متعلق به شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر است که اداره‌کل راه و شهرسازی نسبت به افتتاح آن اطمینان کامل دارد. بنیاد مسکن استان و شرکت عمران شهر جدید سهند نیز در این راستا ۴۷۱ واحد دیگر را در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و یک‌هزار و ۹۵۳ واحد را در شهر جدید سهند آماده افتتاح اعلام کرده که امید است با تلاش همکاران آنها نیز محقق شود./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - شهرهای - افتتاح - تعداد - اخلاقی - آذربایجان - اعلام - بالای - شهرسازی - پایان - باقی‌مانده - یک‌هزار - دیگری - واحدهای - شهرستان - فرسوده - گفتگو - متعلق - پایگاه - ادامه -

مطالب مرتبط با : افتتاح دو هزار و ۹۰۰ واحد مسکن مهر آذربایجان شرقی در هفته دولت/ تکمیل پروژه‌ها تا پایان امسال
نظر شما در مورد : افتتاح دو هزار و ۹۰۰ واحد مسکن مهر آذربایجان شرقی در هفته دولت/ تکمیل پروژه‌ها تا پایان امسال

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها