در سال جدید برای تحقق کامل برنامه ها و اهداف تعیین شده تلاش خواهیم کرد

تاریخ انتشار : سه شنبه 29 اسفند 1396 - ساعت : 13:56

کد مطلب: 47091 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پيام نوروزی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ساری؛

در سال جدید برای تحقق کامل برنامه ها و اهداف تعیین شده تلاش خواهیم کرد

مازندشورا: نوروز همراه با طراوت، سرزندگی و شكوفايی عناصر طبيعی، موجی از شادابی و نشاط در بين ما انسان ها را نيز به جريان مي اندازد و اين تحول نشان می دهد كه سرشت آدميان همواره متمايل به تحرک و پويايی و رويش است.

مازندشورا: نگاهی به آداب و سنن نوروز و دقت در فلسفه هر يک از آنها ما را به اين نكته رهنمون می سازد كه اغلب اين آداب جزو آموزه های دينی ما نيز می باشد. آداب و رسومی همچون نو شدن و نو اندیشیدن بدون شک رفتارهای مبتنی بر دينداری است و اساساً نوروز به لحاظ معرفت شناختی يک پيام بزرگ الهي را با خود دارد چنانكه رستاخيز و تجديد حيات طبيعت در آغاز بهار، نمادی از معاد و رستاخيز جهان خلقت می باشد كه جزو اصول دين مبين اسلام است.

علاوه بر اين، تمام نمادهايی كه خانواده های ايرانی در نوروز مورد استفاده قرار می دهند نظير خير و بركت، وسعت رزق و روزی، پاكی و روشنايی، صفا و صميمت، گشايش كار و رفع مشكلات و يكدلی و يكرنگی همگی جزو مقوله هايی است كه در اخلاق اسلامی بر آنها تاكيد فراوان شده است.

شورای اسلامی شهر و شهرداری ساری برای آن كه در تأمين آسايش و نشاط شهروندان سهيم باشند، با پيش بينی بودجه ای متناسب با روند رو به رشد مرکز استان برای سال پیش رو به گونه ای که هم منافع شهر و هم صلاح و صرفه شهروندان فهیم و عزیز ساروی تأمین گردد، زمينه اجرای طرح های متعدد عمرانی و توسعه و تحول در شهر را فراهم آورده اند و بدون کمترین تردیدی در سال جدید برای تحقق کامل برنامه ها و اهداف خود تلاش خواهند کرد.

اميد آنكه با اجرای درست طرح ها و برنامه ها و همكاری دستگاه های اجرايی استان و شهرستان و همراهی شهروندان شاهد اتفاقات بزرگی برای ساری در سال 1397 باشيم.

اينجانبان در آغاز سال جديد، ضمن عرض تبریک، ايامی توأم با موفقيت را برای همه همشهريان عزيزمان آرزو داریم.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ساری


برچسب ها : #پيام نوروزی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ساری؛در سال جدید برای تحقق کامل برنامه ها و اهداف تعیین شده تلاش خواهیم کرد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : در سال جدید برای تحقق کامل برنامه ها و اهداف تعیین شده تلاش خواهیم کرد

*

*


X https://sport45.site/