تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 فروردین 1397 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 47142 چاپ به اشتراگ گذاشتن

گناوه پیشتازدرپذیرش مسافران نوروزی

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای اسلامی استانداری بوشهر گفت: بندر گناوه یکی از شهرستان های پیشتاز و اول استان در پذیرش از مسافران و گردشگران نوروزی است و باید نگاه ویژه ای به آن شود.

مازندشورا:کاظم مرادی روز چهارشنبه درمحل استقرار مدیریت ساحل شهرداری بندر گناوه افزود: باتوجه به موقعیت ویژه شهرستان گناوه تلاش خواهیم کرد در اختصاص بودجه به این بندر بیشترین سهم را اختصاص دهیم.
وی اظهارکرد: باید برای گردشگرانی که وارد شهرستان گناوه می شوند فضای مناسب ایجاد شود و شورای اسلامی شهر و شهرداری گناوه تلاش و همت خود را در این زمینه بکار بسته اند.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری بوشهر گفت:تمامی امکانات موجود فراهم شده در سطح شهر گناوه و ساحل ناشی از همکاری و تلاش دستگاههای خدمت رسان است و جای تقدیر دارد.
شهردار بندر گناوه هم گفت: باتوجه به ورود بی شمار جمعیت گردشگران و مسافران نوروزی در سال های گذشته به این بندر پیش بینی می شود در نوروز 97 شاهد حضور بی نظیری از هموطنان باشیم.
ماشاالله احمدی افزود: بندرگناوه با دارابودن سواحل ماسه ای بکر و زیبا، بازار تجاری پررونق و مکان های تاریخی و گردشگری محلی مناسب برای سپری کردن تعطیلات نوروزی هموطنان است.
وی گفت: شهرداری این بندر تمام نیروها و امکانات موجود خود را برای خدمت رسانی به میهمانان نوروزی بسیج کرده است.
شهر گناوه مرکز شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر از شهرستان های گردشگر پذیر جنوب کشور است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #گناوه #شهرستان #نوروزی #شهرداری #امکانات #هموطنان #شورا #بوشهر #موجود #اختصاص #مسافران #افزود #باتوجه #مناسب #اسلامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : گناوه پیشتازدرپذیرش مسافران نوروزی

*

*