تاریخ انتشار : جمعه 03 فروردین 1397 - ساعت : 08:32

کد مطلب: 47187 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نخستین جشنواره خیابان غذا در مشهد

مازندشورا: شهردارآنلاین: نخستین جشنواره خیابان غذا در مشهد شامگاه پنجشنبه با حضور شهروندان و جمعی از مسئولان شهری در بلوار باهنر این شهر گشایش یافت.

مازندشورا: سخنگوی شورای عالی استانها و رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی در حاشیه این مراسم به خبرنگاران گفت: ایجاد فضا و بستر مناسب برای افزایش شادی و نشاط خانوادگی از اهداف برگزاری این بازارچه است که متاسفانه در مشهد از این اماکن کم داریم.
امیر شهلا افزود: از مهمترین اهداف معاونت فرهنگی در دوره جدید شهرداری مشهد، شادی خانواده ها در کنار یکدیگر است و شب بازارها و جشنواره هایی نظیر بازار غذا فرصتی مناسب برای شاد بودن اعضای خانواده در کنار هم است.
وی خاطرنشان کرد: برپایی این بازارها باید از یک منطقه شهری به تمام 13 منطقه مشهد تسری یابد و بازار غذا مقدمه و شروعی برای اجرای برنامه های خیابانی نظیر بازارچه ها، شب بازارها و نمایش های خیابانی در طول سال و مناسبتهای گوناگون است.
عضو شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه بازار غذا از ویژه برنامه های استقبال از بهار شهرداری مشهد است که با همکاری اتاق اصناف و مرکز بهداشت عملیاتی شد، افزود: در این مکان ترکیبی از غذاهای سنتی و بین‌المللی ارائه و فضایی نیز برای حضور خانواده‌ها طراحی شده است.
جشنواره خیابان غذا در بلوار شهید باهنر مشهد تا هفدهم فروردین از ساعت 17 تا 23 پذیرای شهروندان، زائران و گردشگران نوروزی است.
چهار میلیون و 108 هزار و 197 مسافر در بازه زمانی 24 اسفند پارسال تا اول فروردین جاری از مبادی ورودی مختلف وارد استان خراسان رضوی شده اند.
از این تعداد 2 میلیون و 468 هزار و 78 نفر با 5 درصد رشد نسبت به پارسال وارد مشهد شده اند. 

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #بازارها #جشنواره #بازار #شورا #شورای #منطقه #برنامه #فروردین #پارسال #میلیون #خیابانی #شهرداری #خراسان #اسلامی #خیابان #مناسب #اهداف #افزود #بازارچه #خانواده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نخستین جشنواره خیابان غذا در مشهد

*

*