مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4722 -تاریخ انتشار : شنبه 02 مرداد 1395 -ساعت : 19:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدير كل راه و شهرسازي مازندران خواستار شد :

پيگيري جدي براي تسريع در روند اجرايي پروژه هاي نيمه تمام راه و شهرسازي مازندران

مازندشورا: مدير كل راه و شهرسازي استان مازندران خواستار پيگيري جدي براي تسريع در روند اجرايي پروژه هاي نيمه تمام اين اداره كل شده و عنوان كرد : مهم ترين عاملي كه مي تواند در تسريع و پيشرفت هر پروژه اي مؤثر باشد نظارت دقيق و حضور فعال و مستمر بر سر آن پروژه بوده لذا از همه رؤساي ادارات تابعه…

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس حيدر نوروزي مديركل راه و شهرسازي استان ضمن اعلام اين مطلب افزود: بايد با نگاه بلند مديريتي به انجام بهنگام امور محوله اهتمام ورزيده و با حداقل امكانات موجود با درايت  برنامه ريزي و تعامل و همدلي در راستاي پيشرفت كارها تلاش نماييم.

وي در ادامه عمليات اجرايي پروژه هاي مسكن مهر و همچنين تعريض و ارتقاء محورهاي اصلي را از جمله اولويتهاي كاري اين اداره كل برشمرد و افزود : بايد با تمامي امكانات و ظرفيتهاي موجود گام هاي ارزنده اي در جهت تسريع و پيشرفت فيزيكي پروژه هاي در دست اجرا برداشت.

مديركل راه و شهرسازي استان در ادامه ضمن اشاره به اجراي بيش از 9 هزارواحد مسكن مهر ، 57 پروژه احداث ساختمان هاي اداري و دولتي و صدها پروژه راهسازي و راهداري در مازندران عنوان كرد: با توجه به گستردگي پروژه هاي اجرايي راه و شهرسازي در استان نياز است تا مسؤلين ارشد استان و نمايندگان مجلس با تعامل و همكاري همه جانبه نسبت به اتمام پروژه ها از هيچ كوششي دريغ ننمايند.

وي در خصوص روند اجرايي احداث پروژه هاي كمربندي شهرهاي استان و همچنين پروژه هاي ملي از جمله آزاد راه تهران _ شمال ، تعريض محور هراز و سوادكوه ، محور ساري _ تاكام و .... اظهار داشت : از آنجا كه متولي ساخت و احداث پروژه هاي مذكور شركت ساخت و توسعه زيربناهاي حمل و نقل كشور بوده و در حيطه وظايف اين اداره كل نيست ، لذا با توجه به اهميت آنها در تلاشيم تا با همكاري و تعامل با مسؤلين ذيربط در جهت اتمام نهايي آنها قدم هاي مثبتي برداريم.

مهندس نوروزي در ادامه خواستار انعكاس اقدامات و فعاليتهاي انجام شده توسط ادارات شهرستانها شد و تصريح كرد : مردم استان بايد از روند فعاليتهاي اين اداره كل و اقدامات انجام يافته آن مطلع و با خبرشوند.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - استان - شهرسازي - مازندران - اداره - اجرايي - تعامل - ادامه - احداث - همچنين - تعريض - اتمام - اقدامات - فعاليتهاي - همكاري - مسؤلين - امكانات - مهندس - تسريع - خواستار - نوروزي - مديركل - موجود - افزود - پيشرفت -

مطالب مرتبط با : پيگيري جدي براي تسريع در روند اجرايي پروژه هاي نيمه تمام راه و شهرسازي مازندران
نظر شما در مورد : پيگيري جدي براي تسريع در روند اجرايي پروژه هاي نيمه تمام راه و شهرسازي مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها