مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4724 -تاریخ انتشار : شنبه 02 مرداد 1395 -ساعت : 11:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عبدالهی اعلام کرد:

تشکیل کارگروه ویژه اعتیاد با محوریت محله هرندی؛ به زودی

مازندشورا: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از تشکیل کارگروه ویژه اعتیاد با محوریت محله هرندی در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: برنامه های مربوط به این محله را با همان برنامه ریزی و روند قبلی اما با توان، انرژی و هماهنگی بیشتری ادامه خواهیم داد.

مازندشورا:

بلدیه|مجتبی عبدالهیضمن بیان این مطلب با اشاره به آسیب های اجتماعی موجود در محله هرندی اظهار کرد: طرح ها و برنامه های مختص به محله هرندی با پشتوانه ساعت ها کار کارشناسی تدوین شده اند و به باور من این توان و قابلیت را دارند که مساله آسیب های اجتماعی از جمله تجمع معتادان در این محله را بهبود ببخشند.وی افزود: یقیناً برخورد با پدیده اعتیاد نیاز به زنجیره ای از اقدامات دارد که باید پشت سر هم انجام شود و در این راه اگر اشکالاتی در طرح وجود داشته باشد بازنگری شده و چنان چه نکاتی مورد بی توجهی قرار گرفته باشند حتماً لحاظ می شوند.
 معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با یادآوری اینکه اعتیاد در تمامی دنیا پدیده اجتماعی پیچیده ای محسوب می شود، تصریح کرد: تحت این شرایط نباید انتظار داشته باشیم که شهرداری نقش تمامی دستگاه ها را بازی کند و تمامی بار کار را به دوش بکشد. به عبارت دیگر، در خصوص مبارزه با معضل اعتیاد ضروری است تمامی دستگاه هایی که از سوی قانون مکلف به اقدام شده اند حتی اگر در حال حاضر کاری از دستشان برنیاید کنار هم قرار بگیرند و مشکلات موجود را حل کنند.
عبدالهی ادامه داد: یکی از مهم ترین برنامه ها و اهدافی که در این دوره دنبال می کنم این است که حل معضل اعتیاد را به یک مطالبه مردمی تبدیل کنم. به عقیده من، این اتفاق می تواند به درخواست مردم از مسئولین نظام و در نهایت به شکل گیری بسیج همگانی و عزم ملی منجر شود.  
وی همچنین در واکنش به شایعه تعطیلی مراکز بهاران خاطرنشان کرد: این مراکز تعطیل نشده اند اما مشکلات آن را به طور جد پیگیری می کنیم و امیدوارم با همیت سازمانی و همکاری مناطق، بهاران را به جایگاه وظیفه ای که برای آن تعریف شده است، برسانیم.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در پایان به ارتباط و همکاری مدیریت شهری با سایر سازمان ها در بحث آسیب های اجتماعی پرداخت و گفت: در حال حاضر به صورت مجزا با برخی از مسئولین کشوری صحبت کرده ایم و در آینده نیز جلساتی با تاکید بر همین موضوع برگزار می شود.  


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اجتماعی - اعتیاد - تمامی - شهرداری - مسئولین - مشکلات - مراکز - بهاران - همکاری - دستگاه - موجود - پدیده - برنامه - فرهنگی - عبدالهی - تهران - هرندی -

نظر شما در مورد : تشکیل کارگروه ویژه اعتیاد با محوریت محله هرندی؛ به زودی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها