مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 47307 -تاریخ انتشار : یکشنبه 05 فروردین 1397 -ساعت : 11:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تورهای رایگان ری گردی آغاز شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه 20 از آغاز تورهای ری گردی ویژه ایام نوروز از پنجم فروردین تا پایان تعطیلات خبر داد.

مازندشورا:سید احمد صفوی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور معرفی ظرفیت های تاریخی و مذهبی شهرری، طبق روال هر سال، تورهای نیم روزه گردشگری از امروز (پنجم فروردین) برگذار می شود و شهروندان، زائران و مسافران نوروزی می توانند از این امکان گردشگری استفاده کنند.
وی تصریح کرد: ابن تورها با مشارکت اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ری برگزار می شود و لیدرهای تاریخ گو همراه با تورهای ری گردی هستند تا مطالب تاریخی و باستانی اماکن مورد بازدید به خوبی بازگو شود.
وی چشمه علی، برج طغرل، آتشکده ری، گنبد اینانج را از جمله اماکن تاریخی و حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و ابن بابویه را از اماکن مذهبی شهرری برشمرد.
صفوی ادامه داد: توزیع بسته های فرهنگی شامل کتابچه های معرفی آثار تاریخی و نقشه های معرفی اماکن گردشگری شهرری به گردشگران ارائه می شود تا این گنجینه های تاریخی بهتر معرفی شوند.
وی به فعالیت ایستگاه های اطلاع رسانی در میادین نماز، ساعی و شهرری و همچنین پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) اشاره کرد و گفت: شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند علاوه بر مراجعه به ایستگاه های گردشگری می توانند با شماره های 33763166 و 33747090تماس بگیرند.
صفوی با اشاره به ویژه برنامه های نوروزی برای تکریم خانواده معظم شهدا نیز یادآور شد: تورهای رایگان ری گردی نیز برای این خانواده های معظم پیش بینی شده است که طبق برنامه زمان بندی شده اجرا می شود.
شهردار منطقه 20 یادآور شد: مدیریت شهری این منطقه در ایام نوروز در آماده باش است و با اجرای فعالیت های مختلف به شهروندان، زائران و مسافران نوروزی خدمات رسانی می کند.
منطقه 20 (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و 2 ناحیه خارج محدوده و 21 محله است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرری - گردشگری - تاریخی - تورهای - اماکن - منطقه - معرفی - نوروزی - توانند - شهروندان - برنامه - اشاره - خانواده - محدوده - ناحیه - یادآور - رسانی - فرهنگی - مذهبی - رایگان - زائران - مسافران - فعالیت - عبدالعظیم - ایستگاه -

نظر شما در مورد : تورهای رایگان ری گردی آغاز شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*