مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 47307 -تاریخ انتشار : یکشنبه 05 فروردین 1397 -ساعت : 11:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تورهای رایگان ری گردی آغاز شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه 20 از آغاز تورهای ری گردی ویژه ایام نوروز از پنجم فروردین تا پایان تعطیلات خبر داد.

مازندشورا:سید احمد صفوی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور معرفی ظرفیت های تاریخی و مذهبی شهرری، طبق روال هر سال، تورهای نیم روزه گردشگری از امروز (پنجم فروردین) برگذار می شود و شهروندان، زائران و مسافران نوروزی می توانند از این امکان گردشگری استفاده کنند.
وی تصریح کرد: ابن تورها با مشارکت اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ری برگزار می شود و لیدرهای تاریخ گو همراه با تورهای ری گردی هستند تا مطالب تاریخی و باستانی اماکن مورد بازدید به خوبی بازگو شود.
وی چشمه علی، برج طغرل، آتشکده ری، گنبد اینانج را از جمله اماکن تاریخی و حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و ابن بابویه را از اماکن مذهبی شهرری برشمرد.
صفوی ادامه داد: توزیع بسته های فرهنگی شامل کتابچه های معرفی آثار تاریخی و نقشه های معرفی اماکن گردشگری شهرری به گردشگران ارائه می شود تا این گنجینه های تاریخی بهتر معرفی شوند.
وی به فعالیت ایستگاه های اطلاع رسانی در میادین نماز، ساعی و شهرری و همچنین پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) اشاره کرد و گفت: شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند علاوه بر مراجعه به ایستگاه های گردشگری می توانند با شماره های 33763166 و 33747090تماس بگیرند.
صفوی با اشاره به ویژه برنامه های نوروزی برای تکریم خانواده معظم شهدا نیز یادآور شد: تورهای رایگان ری گردی نیز برای این خانواده های معظم پیش بینی شده است که طبق برنامه زمان بندی شده اجرا می شود.
شهردار منطقه 20 یادآور شد: مدیریت شهری این منطقه در ایام نوروز در آماده باش است و با اجرای فعالیت های مختلف به شهروندان، زائران و مسافران نوروزی خدمات رسانی می کند.
منطقه 20 (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و 2 ناحیه خارج محدوده و 21 محله است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرری - گردشگری - تاریخی - تورهای - اماکن - منطقه - معرفی - نوروزی - توانند - شهروندان - برنامه - اشاره - خانواده - محدوده - ناحیه - یادآور - رسانی - فرهنگی - مذهبی - رایگان - زائران - مسافران - فعالیت - عبدالعظیم - ایستگاه -

نظر شما در مورد : تورهای رایگان ری گردی آغاز شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها