تاریخ انتشار : یکشنبه 05 فروردین 1397 - ساعت : 14:48

کد مطلب: 47338 چاپ به اشتراگ گذاشتن

راه اندازی ربات "جان تهران" در نوروز ۹۷

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران از راه اندازی "ربات جان تهران" در نوروز ۹۷ خبر داد.

مازندشورا: برزین ضرغامی با اشاره به راه اندازی ربات تلگرامی "جان تهران" در نوروز۹۷ گفت: این ربات تاکنون ۱۰۰ هزار عضو گرفته است و این در حالی است که شهروندان نزدیک ۵ برابر این تعداد یعنی حدود نیم میلیون بار از خدمات این ربات استفاده کرده اند. 
وی با اشاره به اینکه این ربات با شعار «جان تهران و جان شما» از ۲۹ اسفند شروع به کار کرده است، افزود: تمامی اقدامات شهرداری تهران برای استقبال از نوروز، اعم از اقدامات زیباسازی، ستادگردشگری و خدمات سفر، اقدامات فرهنگی اعم از نوروزگاه‌ها و برنامه های هنری شهرداری تهران، اقامت گاه‌های شهرداری برای مسافرین و همچنین شعب فعال بانک شهر در ایام نوروز در این ربات تلگرامی گنجانده شده است. ضمن اینکه محصولات ویدئویی و موسیقی نوروزی نیز برای استفاده مردم در این ربات دیده شده است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرتهران با بیان اینکه شهروندان تهرانی طی ۵ روز گذشته ۶۰ هزار کارت پستال نوروزی با متن و نام خودشان از طریق ربات جان تهران به آدرس @janetehran_bot ساخته اند، تصریح کرد: بیشترین استقبال از این ربات نرم افزاری برای ساخت کارت‌پستال تبریک نوروز با طرح‌های منتخب سازمان زیباسازی و جستجوی آدرس موزه‌ها، مسیرهای گردشگری و نوروزگاه‌ها علی‌الخصوص نوروزگاه بلوار کشاورز بوده است.
وی با اشاره به بخش اینتراکتیو ربات به عنوان "پیشنهاد از شما اقدام از ما" خاطرنشان کرد: تا روز ۵ فروردین ماه قریب به ۱۰۰۰ پیشنهاد و نظر در خصوص اقدامات شهرداری تهران در این ربات ثبت شده و تا پایان ایام نوروز، سازمان زیباسازی شهرداری تهران از پیشنهادهای برتر با اهدای هدایایی تقدیر به عمل خواهد آورد.
ضرغامی با اشاره گسترده تر شدن خدمات شهرداری تهران در راستای برگزاری نوروزی سرشار از شادی و نشاط تا پایان نوروز یادآور شد: ربات جان تهران اقدام ابتکارانه شهرداری تهران برای استفاده آنلاین شهروندان تهرانی و مسافرین نوروزی از خدمات عیدانه مدیریت شهری و همچنین استفاده از جاذبه های فرهنگی، توریستی و تفریحی پایتخت است و امیدواریم این امکان بدیع فرصت بهره‌مندی بیشتر مردم از نشاط نوروزی و برنامه های فرهنگی و هنری را فراهم آورد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرتهران در پایان به اضافه شدن امکان ساخت کارت تبریک روز پدر تا ششم فروردین در ربات جان تهران اشاره و ابراز امیدواری کرد: این اقدام به عنوان هدیه‌ای متفاوت برای پاسداشت مقام پدر مورد بهره‌برداری همشهریان تهرانی قرار گیرد.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #شهرداری #نوروز #زیباسازی #اشاره #نوروزی #استفاده #اقدامات #خدمات #اقدام #پایان #تهرانی #فرهنگی #شهروندان #اینکه #عنوان #تبریک #پیشنهاد #تلگرامی #امکان #ضرغامی #فروردین #شهرتهران #نوروزگاه‌ها #اندازی #برنامه #مسافرین #مدیرعامل #همچنین #استقبال

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : راه اندازی ربات "جان تهران" در نوروز ۹۷

*

*


X https://sport45.site/