تاریخ انتشار : یکشنبه 05 فروردین 1397 - ساعت : 14:51

کد مطلب: 47339 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بازدیدبیش از۲۰۰هزارنفرازجشنواره نوروزگار

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیر عامل برج میلاد تهران از استقبال بیش از حد گردشگران از جشنواره نوروزگار برج میلاد خبر داد و گفت: آمارها حاکی از آن است که تنها در دو روز نخست جشنواره بیش از دویست هزار نفر از برج میلاد بازدید کرده اند.

مازندشورا:علی درویش پور با بیان این مطلب افزود: امسال نیز همانند سنوات گذشته برج میلاد میزبان جشنواره باشکوه و فاخر نوروزگار است . نوروزگار برج یک رویداد فرهنگی ، هنری، تفریحی است که در اولین روزهای سال آغاز می شود و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه پیدا می کند.
وی اظهار کرد: سال گذشته جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر ، از نوروزگار بازدید کردند و امسال نیز پیش بینی می کنیم این تعداد افزایش یابد چرا که تنها در دو روز جشنواره بیش از ۲۰۰ هزار نفر از جشنواره بازدید کرده اند.

درویش پور با اشاره به اجرای برنامه جشنواره نوروزگار عنوان کرد: در جشنواره امسال حضور با ارزش "شرکت های دانش بنیان " را در قالب نمایشگاه "تهران؛ شهر فردا" داریم . اعتقادم بر این است رونق کسب و کارهای اینترنتی ، علاوه بر تاثیر مستقیمی که بر موضوع اشتغال دارد، به اندازه خود گره ای از گره های ترافیکی باز می کند؛ چرا که با دسترسی راحتی که با ابزارهای الکترونیکی ایجاد می کند مانع بسیاری از ترددهای غیر ضروری خواهد شد.

وی با اشاره به بخش مختلف جشنواره گفت: امسال در طبقات تجاری برج عرضه محصولات فرهنگی و هنری را داریم . در شرایطی که امکان اکران و فروش اقلام لوکس با برندهای مختلف و به نام جهانی بود ، ما بر محصولات و کالاهای ایرانی متمرکز شدیم . حمایت از محصولات ایرانی و کالاهای ملی که شعار امسال مقام معظم رهبری نیز است، رونق اقتصادی را در کشور ایجاد می کند و ما هم سعی کردیم این فرصت را با رویکرد حمایت از تولیدکنندگان داخلی از دست ندهیم . 

مدیر عامل برج میلاد تصریح کرد: در برج میلاد تهران پروژه شهر مشاغل کودکان آغاز به کار کرده و اگرچه افتتاح رسمی نشده اما در ایام جشنواره میزبان کودکان و نوجوانان است.

درویش پور گفت: در این پروژه که مراحل تحقیق ، تجهیز و ایمنی را با دقت بسیار زیاد طی کرده است ، مهمانان کوچک ما در فضایی واقعی ، تمامی فرصت های شغلی را تجربه می کنند .

بچه ها در شهر مشاغل کودکان زمان را دور می زنند و به دنیای بزرگترها وارد می شوند .هر کدام از آرنها به عنوان یک آتشنشان ، یک پزشک متخصص ، یک خلبان ، موزیسین ، عکاس ، معلم ، تاجر ، مکانیک ، پلیس و تمامی مشاغل به درستی در فضایی که بارها در رویاهایشان به آن پرداختند مواجه می شوند . 
  
وی در پایان یادآور شد: همچنین برنامه های شاد همچون موسیقی محلی، نمایشگاه های هنری، نمایش اثار ملل مختلف، نمایشگاه خودرو و بازی های کودکانه در طول جشنواره میزبان گردشگران است.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #جشنواره #نوروزگار #امسال #مختلف #مشاغل #کودکان #محصولات #نمایشگاه #درویش #میزبان #میلاد #پروژه #تهران #حمایت #گذشته #بازدید #تمامی #فضایی #ایرانی #کالاهای #فرهنگی #عنوان #داریم #ایجاد #پایان #اشاره #برنامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازدیدبیش از۲۰۰هزارنفرازجشنواره نوروزگار

*

*


X https://sport45.site/