سطح هوشیاری علامه حسن‌زاده آملی کاملا طبیعی است/مشکل حاد قلبی گزارش نشد

تاریخ انتشار : یکشنبه 05 فروردین 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 47347 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

سطح هوشیاری علامه حسن‌زاده آملی کاملا طبیعی است/مشکل حاد قلبی گزارش نشد

مازندشورا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بيان اينکه وضعيت جسمی حضرت آيت‌الله حسن‌زاده آملی خوب و ثابت گزارش شده است، گفت: در حال حاضر هوشیاری ایشان کاملا طبیعی است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سیدعباس موسوی ظهر امروز که جهت پیگیری روند درمانی حضرت آیت‌الله حسن‌زاده آملی در بیمارستان محل بستری ایشان در شهرستان آمل حضور یافت با بیان اینکه وضعیت جسمی حضرت آیت‌الله خوب و ثابت گزارش شده افزود : در حال حاضر هوشیاری ایشان کاملا طبیعی است.

به گزارش فارس، حضرت آیت‌الله علامه حسن زاده آملی به دلیل مشکل قلبی به یکی از بیمارستان‌های آمل منتقل شدند و بلافاصله پس از انتقال حضرت آیت‌الله علامه حسن‌زاده به بیمارستان،  اقدامات درمانی بر روی ایشان آغاز شد و  پس از انجام اقدامات تشخیصی ، ایشان برای مراقبت بیشتر به icu منتقل شدند.

 پس از بررسی‌های قلبی توسط تیم پزشکی تخصصی و فوق تخصصی مشکل حاد قلبی گزارش نشده و سایر اقدامات تشخیصی  در حال انجام است و پس از حصول نتیجه این اقدامات گزارش آن به اطلاع مردم شریف می‌رسد. ضمناً  از علاقه‌مندان و مریدان به حضرت علامه می‌خواهیم برای سلامتی و بهبودی عاجل ایشان دعا کنند.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #گزارش #اقدامات #علامه #آیت‌الله #حسن‌زاده #بیمارستان #تخصصی #منتقل #شهرستان #کاملا #طبیعی #پزشکی #هوشیاری #درمانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سطح هوشیاری علامه حسن‌زاده آملی کاملا طبیعی است/مشکل حاد قلبی گزارش نشد

*

*


X https://sport45.site/