حضور نماینده ایران در تورنمنت فوتبال ایبرکاپ کشور پرتغال

تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 47352 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسؤول روابط عمومی باشگاه سرخپوشان خبر داد

حضور نماینده ایران در تورنمنت فوتبال ایبرکاپ کشور پرتغال

مازندشورا: مسؤول روابط عمومی باشگاه سرخپوشان از حضور 2 تیم باشگاه سرخپوشان به عنوان نماینده ایران در تورنمنت فوتبال ایبرکاپ کشور پرتغال خبر داد.

مازندشورا:محمداسدی امروز در شهرستان ساری، از حرکت تیم‌های باشگاه سرخپوشان به سمت پرتغال خبر داد و گفت: عصر امروز یکشنبه پنجم فروردین تیم‌های رده ۲۰۰۳ و ۲۰۰۵ این باشگاه ساری را به مقصد تهران ترک کردند تا با پرواز امشب از فرودگاه امام خمینی تهران ابتدا به مسکو و سپس به لیسبون پرواز کنند.

وی درباره این مسابقات اظهار کرد: تورنمنت ایبرکاپ کشور پرتغال در رده‌های پایه همه ساله برگزار می‌شود و میزبان تیم‌های بزرگ دنیا هستند و در مسابقات امسال هم تیم‌های چون بارسلونا، اتلتیکو مادرید، بلک برن، ختافه، مالاگا، المپیک لیون، وردربرمن، اسپورتینگ لیسبون، هانزاروستوک، پورتو، بنفیکا و... حضور دارند که نشان از سطح بالای این مسابقات دارد.

مسؤول روابط عمومی باشگاه سرخپوشان افزود: هدف باشگاه سرخپوشان احیای فوتبال مازندران و شهر ساری هست و در این راستا به صورت جدی در بحث فوتبال پایه در حال فعالیت هستند و شرکت در تورنمنت‌های بین‌المللی در سطح بالای اروپا تنها یکی از برنامه‌های باشگاه برای پرورش بازیکنان است.

اسدی با اشاره به اینکه در آینده بیشتر از سرخپوشان خواهید شنید گفت: بدون شک آینده خوبی در انتظار باشگاه خواهد بود و مدیران این باشگاه در راس کار آقایان خورشیدی و رشیدی مزد زحمت‌های امروزشان را در آینده می‌گیرند.

وی ادامه داد : باتوجه به اینکه نماینده ایران در این مسابقات هستیم انتظار حمایت بیشتری را داشتیم و امیدوار بودیم شرکت‌ها و کارخانجات و صاحبان صنایع به همت ما بیایند اما در این زمینه حمایتی نشدیم.

مسؤول روابط عمومی باشگاه سرخپوشان در پایان گفت: امیدواریم نماینده شایسته‌ای برای کشور باشیم و این امکان برای سایر باشگاه‌های مازندران و کشور فراهم شود تا بتوانند خود را در سطح بالای فوتبال جهان در رده پایه محک بزنند.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #باشگاه #سرخپوشان #تیم‌های #مسابقات #فوتبال #مسؤول #روابط #بالای #نماینده #پرتغال #آینده #عمومی #انتظار #اینکه #مازندران #امروز #تورنمنت #ایبرکاپ #تهران #پرواز #لیسبون

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حضور نماینده ایران در تورنمنت فوتبال ایبرکاپ کشور پرتغال

*

*


X https://sport45.site/