تردد سنگین خودروها در محورهای هراز و کندوان/بارانی و لغزنده بودن محورهای مازندران

تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 10:45

کد مطلب: 47364 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد

تردد سنگین خودروها در محورهای هراز و کندوان/بارانی و لغزنده بودن محورهای مازندران

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در محورهای هراز و کندوان به‌صورت سنگین و محور سوادکوه به‌صورت پرحجم است.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز در شهرستان ساری درباره آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مازندران اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای هراز و کندوان به‌صورت سنگین و محور سوادکوه به‌صورت پرحجم و محور کیاسر به‌صورت عادی و روان است.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین موضوع مدیریت زمان و مسیر سفر است، اضافه کرد: بهترین مسیر برای تردد مسافران نوروزی محور سوادکوه است.

*بارانی و لغزنده بودن محورهای مازندران

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه شاهد بارش مقطعی باران و لغزنده بودن محورهای استان هستیم، افزود: رعایت فاصله طولی و پرهیز از عجله و شتاب بسیار مهم است.

قدمی با اعلام اینکه تعداد تصادفات فوتی امسال برابر با سال گذشته است با این تفاوت که حجم تردد خودروها افزایش پیدا کرد، یادآور شد: دلیل بیشتر تصادفات منجر به فوت تخطی از سرعت مطمئنه بوده است که لازم است رانندگان به این مهم توجه کنند تا شاهد مشکلی نباشیم.

وی به ممنوع بودن تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها امروز از محور هراز اشاره کرد و خاطرنشان کرد: همچنین محدودیت‌های ترافیکی به‌صورت مقطعی برای جلوگیری از بروز گره ترافیکی در دستور کار قرار دارد که لازم است در برخی موقع اجرا شود.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: مهم‌ترین موضوع این است با توجه به موج دوم سفرها، مسافران نوروزی قبل از آغاز سفر وضعیت راه‌ها را استعلام کنند.

86034/ج

 


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #محورهای #به‌صورت #خودروها #لغزنده #اینکه #نوروزی #مسافران #اشاره #مقطعی #ترافیکی #تصادفات #موضوع #مهم‌ترین #وضعیت #امروز #سنگین #سوادکوه #کندوان #بارانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تردد سنگین خودروها در محورهای هراز و کندوان/بارانی و لغزنده بودن محورهای مازندران

*

*


X https://sport45.site/