تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 11:20

کد مطلب: 47370 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تخریب ساختمان های قدیمی پادگان ارتش درتبریز

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه سه تبریز با اشاره به اجرای پروژه 35 متری امتداد سه‌ راهی ارتش به کمربند میانی، گفت: برای تسریع در اجرای این پروژه ساختمان های قدیمی داخل پادگان ارتش تخریب می شود.

مازندشورا:مرتضی موحدنیا، افزود: احداث خیابان 35 متری امتداد سه راهی ارتش به میدان شهید ناصر مقدم در کمربند میانی هم اکنون 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 
وی اظهار کرد: ساختمان های واقع در داخل پادگان ارتش بعد از تعطیلات نوروزی توسط ارتش تخریب شده و مسیر برای تکمیل احداث خیابان در اختیار شهرداری منطقه قرار خواهد گرفت.
موحدنیا گفت: خیابان 35 متری فوق، تنها خیابان شهر تبریز به طول 500 متر خواهد بود که در هر طرف حاشیه سبز 10 متری خواهد داشت.
طرح انتقال پادگان لشکر 21 حمزه سیدالشهدای ارتش جمهوری اسلامی در تبریز که از سال ها قبل مطرح و تا مدت ها مسکوت مانده بود، همزمان با هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی مصادف با 19 بهمن پارسال، عملیاتی شد تا آرزوی مردم این شهر محقق شود.
قرار گرفتن در مرکز شهر و ایجاد ترافیک سنگین و نیز تصمیم کلی برای خروج پادگان های نظامی از محدوده های شهری، از جمله ضرورت های انتقال پادگان ارتش جمهوری اسلامی ایران در تبریز است که این امر با مسیرگشایی امتداد خیابان ارتش آغاز و زمینه اجرای طرح‌های شهری در محدوده‌های مشخصی از این پادگان کلید خورد.
انتقال پادگان‌ها از مراکز شهری در راستای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا صورت می ‌گیرد که انتقال پادگان تبریز از نخستین طرح‌های مربوط در راستای عمل به این دستورالعمل است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پادگان #خیابان #تبریز #انتقال #اسلامی #جمهوری #طرح‌های #راستای #امتداد #ساختمان #موحدنیا #احداث #تخریب

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تخریب ساختمان های قدیمی پادگان ارتش درتبریز

*

*


X https://sport45.site/