تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 11:25

کد مطلب: 47371 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تندباد در بوکان یک منزل را تخریب کرد

مازندشورا: شهردارآنلاین: مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: تندباد شب گذشته که بر اساس اعلام مسئولان ذیربط با سرعت 85 کیلومتر بر ساعت این شهر را درنوردید، موجب تخریب یک واحد مسکونی و چندین حادثه دیگر شد.

مازندشورا:ظاهر فیضه با اشاره به اینکه ماموران پس از تماس مردمی با سامانه 125 به محل اعزام شدند، افزود: قسمت هایی از دیوار این منزل مسکونی در اثر تندباد فرو ریخته است. 
وی ادامه داد: در این حادثه به دلیل حضور نداشتن ساکنان این منزل به کسی آسیبی وارد نشد و میزان خسارت مالی به ساختمان و وسائل منزل نیز در دست بررسی است. 
وی همچنین به آتش سوزی کارگاه تولید زغال در مسیر جاده بوکان - سقز اشاره و اظهار کرد: بر اثر سرعت وزش باد هر لحظه احتمال گسترش آتش سوزی به کل انبار و محوطه کارگاه وجود داشت اما آتش نشانان ایستگاه شماره سه فرهنگیان به سرعت این حریق را مهار کردند. 
وی اضافه کرد: این آتش سوزی که در نتیجه شعله ور شدن آتش نهفته در عمق کوره کارگاه و سرایت آن به الوار و چوب های سطح زمین رخ داده بود، توسط آتش نشانان مهار و از گسترش آتش جلوگیری شد. 
مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: افتادن تانکر آب بر روی کابل های برق و دراپه کرکره ای بر روی خودرو سواری در مسکن مهر و شکسته شدن درختان در خیابان انقلاب از دیگر حوادثی بود که به این نهاد امدادی اطلاع داده شد. 
وزش باد در شهرستان بوکان با سرعت متوسط 50 کیلومتر بر ساعت روز گذشته آغاز شد اما سرعت تندباد در شامگاه یکشنبه به بیش از 85 کیلومتر بر ساعت رسید. 
تاکنون پنج مورد خسارت بر اثر وزش تندباد در سطح شهر بوکان گزارش شده است. 

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #بوکان #تندباد #کارگاه #کیلومتر #نشانان #خسارت #اشاره #گسترش

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تندباد در بوکان یک منزل را تخریب کرد

*

*


X https://sport45.site/