تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 47375 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تورهای "سلامت" راه‌اندازی شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست اداره کل سلامت معاونت اجتماعی شهرداری تهران گفت: باید برای ارائه تورهای "سلامت"و جذب گردشگر در این حوزه نیز برنامه‌ریزی و اقدام شود.

مازندشورا:زینب نصیری در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری شهر تهران اظهار داشت: شاهد اتقافات خوبی در حوزه توسعه گردشگری و جذب گردشگر از سوی شهرداری تهران هستیم.

وی افزود: همکاران‌مان در ستاد گردشگردی توانسته‌اند با ایجاد ایستگاه‌های اطلاع رسانی در مبادی ورودی و نقاط مختلف شهر تهران، اقدامات مطلوبی را برای هدایت میهمانان نوروزی به مراکز گردشگری شهر تهران انجام دهند.

سرپرست اداره کل سلامت معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، ادامه داد: تورهای خوب یک و نیم روزه تهرانگردی توسط ستاد گردشگری شهرداری تهران برای گردشگران و میهمانان نوروزی شهر تهران پیش بینی شده که هم اماکن مذهبی و هم مکان‌های تفریحی و گردشگری در برنامه این تورها گنجانده شده و شاهد تنوع هستیم.

بنا بر اعلام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، وی با بیان اینکه امید است در سال‌های آتی بین حوزه "سلامت "و "گردشگری" نیز پیوند و ارتباط ایجاد و فضاهای خوب حوزه سلامت نیز به گردشگران معرفی شود، گفت: ان شاءالله در آینده برای برگزاری تورهای سلامت نیز برنامه‌ریزی شود.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #گردشگری #سلامت #شهرداری #تورهای #نوروزی #فرهنگی #اجتماعی #گردشگران #هستیم #ایجاد #میهمانان #معاونت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تورهای "سلامت" راه‌اندازی شود

*

*


X https://sport45.site/