اجرای طرح «روستاکالا» در مازندران با رویکرد کسب و کار جدید

تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 47380 چاپ به اشتراگ گذاشتن

استاندار مازندران اعلام کرد

اجرای طرح «روستاکالا» در مازندران با رویکرد کسب و کار جدید

مازندشورا: استاندار مازندران با اشاره به شعار سال 97، سال حمایت از کالای ایرانی، بر ترویج طرح «روستاکالا» تأکید کرد و گفت: حمایت از کالای ایرانی را باید در آیین‌ها، صنایع دستی و گردشگری و به‌ویژه محصولات بومی و محلی نیز داشته باشیم و این حمایت باید به انجام کسب و کار جدید بینجامد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمد اسلامی صبح امروز با حضور در ستاد خدمات سفر مازندران با تبریک سال نو و فرصتی که جهت تغییر و تحول برای طبیعت و انسان ایجاد شده است، اظهار امیدواری کرد که بتوانیم در سال 97 از دغدغه‌های مردم کم کنیم و در رفاه آنها بکوشیم و سال شکوفایی و نشاط اجتماعی باشد.

وی افزود: فرصت این حضور باید به یک جلوه ماندگار در دستگاه‌های اجرایی تبدیل شود و آن را تکرار کنیم و تسری بدهیم، خیلی زیبا است که دوازده کمیته در کنار هم که 12 جریان در استان با یکدیگر هماهنگ هستند.

استاندار مازندران بیان کرد: راه‌آهن سریع‌السیر و آزادراه تهران - شمال از پروژه‌هایی است که باید با قاطعیت دنبال شود و تردد در مسیر غرب به شرق استان نیز به‌آسانی صورت بگیرد، فشاری که بر روی جاده سوادکوه گذاشتیم این مسیر چهارخطه شده است.

اسلامی با اشاره به پروژه آزادراه تهران شمال، ادامه داد: جاده هراز تا 30 ماه آینده همین است و ترافیک را در این جاده داریم تا پروژه‌‌های عمرانی در این مسیر به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه 39 بازارچه محلی در سطح بخش‌های استان دایر شده است، تصریح کرد: در این بازارچه‌ها محصولات هنری، فرهنگی و سوغات وجود دارد، باید به‌‌طور ویژه روی محصولات شاخص مازندران برندسازی کنیم و مردم هم استقبال می‌کنند.

استاندار مازندران با اشاره به شعار سال 97، سال حمایت از کالای ایرانی، بر ترویج طرح «روستاکالا» تأکید کرد و گفت: حمایت از کالای ایرانی را باید در آیین‌ها، صنایع دستی و گردشگری و به‌ویژه محصولات بومی و محلی نیز داشته باشیم و این حمایت باید به انجام کسب و کار جدید بینجامد.

اسلامی به سامانه تلگرامی rasambot@ که از سوی هلال احمر برای انتشار وضعیت راه‌ها، بازار، سوانح، اماکن گردشگری و تفریحی، هتل‌ها، مسافرخانه‌ها و ... راه‌اندازی شده است اشاره و بیان کرد: این سامانه باید بیشتر تبلیغ شود تا هم برای گردشگران و هم برای مسؤولان محل رجوع باشد.

وی در پایان گفت: سامانه‌های جدیدی که در استان برای اطلاع‌رسانی بیشتر مردم سرمایه‌گذاری شده است، بستری برای کسب و کار جدید است.

86001/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #استان #محصولات #حمایت #استاندار #اشاره #اسلامی #گردشگری #سامانه #ایرانی #بیشتر #کالای #آزادراه #روستاکالا #تهران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اجرای طرح «روستاکالا» در مازندران با رویکرد کسب و کار جدید

*

*


X https://sport45.site/