افزایش 17 درصدی تعداد مسافران مازندران/کاهش 33 درصدی فوتی‌ها/پیش‌بینی ورود 17 میلیون مسافر امسال در مازندران

تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 13:01

کد مطلب: 47381 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون استاندار مازندران خبر داد

افزایش 17 درصدی تعداد مسافران مازندران/کاهش 33 درصدی فوتی‌ها/پیش‌بینی ورود 17 میلیون مسافر امسال در مازندران

مازندشورا: معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه تعداد مسافر نسبت به سال گذشته 17 درصد افزایش یافت، گفت: تصادفاتی که رخ داد نگران‌کننده است چراکه حتی یک نفر هم نباید جان خود را از دست بدهد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، احمد حسین‌زادگان ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با بیان اینکه شهرداری‌ها، شهرها را همانند سنوات گذشته به‌خوبی آماده کرد و مشکلی در زیبایی شهر وجود ندارد، اظهار کرد: در حوزه امنیتی مشکل خاصی نداشتیم و نیروی انتظامی به‌خوبی امنیت و آسایش را برای هم‌استانی‌ها و گردشگران نوروزی فراهم کرد.

وی با اشاره به اینکه تعداد مسافر نسبت به سال گذشته 17 درصد افزایش یافت، ادامه داد: تصادفاتی که رخ داد نگران‌کننده است چراکه حتی یک نفر هم نباید جان خود را از دست بدهد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران افزود: در مازندران 26 درصد افزایش ورود خودرو داشته‌ایم.

این مسؤول با بیان اینکه 33 درصد کاهش فوتی نسبت به مدت مشابه سال قبل در بیمارستان‌ها داشته‌ایم، اضافه کرد:کل مأموریت انجام‌شده توسط اورژانس 115 حدود 11 درصد رشد داشته است.

حسین‌زادگان بیان کرد: یکسری تصادفات قابل پیشگیری است و باید فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی مناسب در این زمینه داشته باشیم.

وی تأکید کرد: خوشحال هستیم مسافران زیادی به مازندران سفر می‌کنند اما باید ببینیم چقدر هنر داریم تا از این ظرفیت برای توسعه گردشگری و ایجاد شغل استفاده کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه امسال پیش‌بینی می‌شود 17 میلیون مسافر وارد استان شوند، تصریح کرد: زیرساخت لازم را برای این میزان مسافر نداریم و اگر قرار است هر اتفاقی در حوزه توسعه رخ دهد، باید مردم پای کار باشند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: جنگل سرمایه ملی است و هیچ‌کسی خواهان این نیست این منابع خدادادی سوزانده شود چراکه بیشتر مسافران به‌خاطر طبیعت مازندران و مهمان‌نوازی مازندرانی‌ها  وارد استان می‌شوند.

86035/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #اینکه #مسافر #امنیتی #معاون #مسافران #استاندار #افزایش #سیاسی #چراکه #استان #مسؤول #داشته‌ایم #توسعه #امسال #تعداد #درصدی #پیش‌بینی #میلیون #گذشته #حسین‌زادگان #به‌خوبی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افزایش 17 درصدی تعداد مسافران مازندران/کاهش 33 درصدی فوتی‌ها/پیش‌بینی ورود 17 میلیون مسافر امسال در مازندران

*

*


X https://sport45.site/