تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 13:07

کد مطلب: 47384 چاپ به اشتراگ گذاشتن

17مصدوم درحوادث رانندگی محورهای سمنان

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس پلیس راه سمنان گفت: حوادث رانندگی در پنجمین روز از سال 97 در محورهای استان 17 مصدوم و یک فوتی برجا گذاشت.

مازندشورا:سرهنگ حسن خسروجردی افزود: در 24 ساعت گذشته 17 مورد سانحه جرحی و یک مورد حادثه فوتی در محورهای استان روی داد.
وی اظهارداشت: همچنین 17 هزار و 87 وسیله نقلیه از سمت تهران به استان وارد و 16 هزار و 660 خودرو از گرمسار و محدوده سمنان خارج شدند.
وی خاطرنشان کرد: روز گذشته واژگونی پژو 206 در کیلومتر 89میامی-سبزوار به علت بی‌توجهی راننده به جلو باعث مصدومیت و در نهایت فوت یک جوان 20 ساله شد.
سرهنگ خسروجردی ادامه داد: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون 6 میلیون خودرو در محورهای استان سمنان تردد کردند.
وی با بیان این که ، محور شاهرود-رامیان در استان سمنان مسدود است، تصریح کرد: با توجه به کویری و یکنواختی محورهای استان، بعد از هر 2 ساعت رانندگی استراحت 15دقیقه ای به رانندگان توصیه می شود.
رییس پلیس‌راه استان سمنان بابیان این که شعار نوروز طرح ترافیک پرهیز از خطر و آرامش در سفر انتخاب‌ شده است، اضافه کرد: با توجه به کویری و یکنواختی محورهای استان احتمال خستگی و خواب‌آلودگی وجود دارد و از رانندگان تقاضا داریم به محض احساس هوشیار نبودن در اولین توقفگاه استراحت و سپس به مسیر ادامه دهند.
خسروجردی گفت : در ایام نوروز در همه شهرها و روستاها امکان اسکان مسافران وجود دارد و گردشگران می‌توانند هنگام خستگی ضمن اقامت و بهره‌گیری از جاذبه های طبیعی و تاریخی شهرهای استان با هوشیاری کامل به مسیر خود ادامه دهند.
رییس پلیس راه استان سمنان تصریح کرد : اکنون محور تهران به سمت مشهد شاهد ترافیک پرحجم ولی روان هستیم که رعایت فاصله طولی، قوانین راهنمایی و رانندگی و پرهیز از رفتارهای مخاطره آمیز می تواند خاطره سفر را دلنشین کند.
286 سانحه فوتی، جرحی و خسارتی در طی ایام نوروز 96 به وقوع پیوست و 28 نفر در محورهای استان سمنان جان باختند.
پلیس راه استان سمنان با 40 دوربین سرعت سنج ثابت، بر تردد خودروها در محورهای ارتباطی استان نظارت دارد.
سالانه دست کم 15 میلیون مسافر و گردشگر از محورهای ارتباطی استان سمنان تردد می کنند.
حدود 600 کیلومتر از محور تهران-مشهد در استان سمنان واقع شده است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #استان #سمنان #محورهای #تهران #نوروز #رانندگی #ادامه #خسروجردی #ترافیک #سرهنگ #رانندگان #پرهیز #استراحت #ارتباطی #خستگی #سمت #یکنواختی #خودرو #گذشته #کیلومتر #میلیون #کویری #تصریح #سانحه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 17مصدوم درحوادث رانندگی محورهای سمنان

*

*


X https://sport45.site/