تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 15:10

کد مطلب: 47399 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جمع آوری دستفروشان گنج نامه همدان

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار همدان گفت: منطقه گردشگری گنج نامه در قالب طرحی با همکاری نهادهای قضایی و نظارتی از بساط دستفروشان پاکسازی شد.

مازندشورا:عباس صوفی اظهار کرد: در این عملیات که با همکاری استانداری، دادگستری، شورای اسلامی شهر، فرمانداری، نیروی انتظامی، مرکز بهداشت و شهرداری همدان به اجرا درآمد، لوازم و سازه های فلزی دستفروشان ضبط و توسط بیش از 20 خودرو سنگین به انبار مرکزی شهرداری انتقال داده شد.
وی اضافه کرد: پیش از این از سوی نهادهای مربوطه با نمایندگان بساط گستران در راستای ساماندهی و استقرار در غرفه های از پیش تعیین شده مذاکره شده بود اما به نتیجه نرسیده بودند.
وی ادمه داد: بساط گستران و دستفروشان حاضر به ترک معبر عمومی و استقرار در بازارچه محلی گنجنامه نشده و با تمرد از قانون، ایجاد سد معبر و نارضایتی شهروندان چهره بسیار زشتی از این محوطه تاریخی و گردشگری به نمایش گذاشته بودند.
صوفی خاطرنشان کرد: همدان امسال پایتخت گردشگری آسیایی 2018 انتخاب شده و برهمین اساس باید نسبت به ساماندهی منطقه گردشگری گنج نامه به عنوان یکی از مناطق تاریخی و مطرح استان همدان اقدام می شد.
وی یادآور شد: از این پس نیز با همکاری نهادهای مربوطه نسبت به زیباسازی و ساماندهی منطقه گردشگری گنج نامه اقدام می شود.
منطقه گردشگری گنج نامه در 10 کیلومتری شهر همدان و در دامنه های رشته کوه الوند قرار گرفته است و یکی از مناطق پربازدید گردشگران در تمامی فصول سال به شمار می رود.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #گردشگری #همدان #منطقه #ساماندهی #دستفروشان #مناطق #اقدام #تاریخی #گستران #همکاری #شهرداری #نهادهای #مربوطه #استقرار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جمع آوری دستفروشان گنج نامه همدان

*

*


X https://sport45.site/