تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 47401 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رونق گردشگری شبانه در اراضی عباس‌آباد

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیر عامل شرکت نوسازی عباس‌آباد از بازدید حدود یک میلیون نفر گردشگر از اراضی عباس آباد در روزهای نخست سال خبر داد.

مازندشورا:سیدمحمد حسین حجازی با اشاره به رویکردهای اصلی شرکت نوسازی عباس‌آباد گفت: عقلانیت در محتوا یکی از دغدغه‌های بسیار جدی عباس آباد در سال جدید است و این عقلانیت باید با سند مفهومی اراضی عباس آباد سنخیت و تطابق داشته باشد.

وی روحیه خدمت به شهروندان با رویکرد امید و نشاط شهروندی را دومین دغدغه منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد دانست و افزود: مهم‌ترین دغدغه و اهتمام ما می‌تواند و باید روحیه خدمت به شهروندان با رویکرد امید و نشاط شهروندی باشد تا بتوانیم با بیشترین کیفیت و بهره‌وری به خدمت رسانی به شهروندان و گردشگران داخلی و خارجی بپردازیم.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد، رونق گردشگری شبانه را از مهم‌ترین اولویت‌های سال ۱۳۹۷ شرکت معرفی و اظهار کرد: با توجه به ظرفیت ویژه منطقه فرهنگی-گردشگری عباس آباد، تمام تلاش ما این است تا در سال جدید امکان رونق گردشگری شبانه را فراهم آوریم. البته برای تحقق گردشگری شبانه که در دنیا حرفی برای گفتن دارد، نیاز به تمهیدات خاص و بهره‌گیری از نظر کارشناسان متخصص این حوزه هستیم.
 
حجازی با اشاره به واگذاری مدیریت بوستان طالقانی از شهرداری منطقه ۳ به شرکت نوسازی اراضی عباس آباد در روزهای پایانی سال ۹۶ گفت: بوستان طالقانی یکی از بوستان های مطرح شهر است و بستر آن می تواند در خدمت گردشگری شهری و اجرای ویژه برنامه های فرهنگی قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد افزود: جشنواره نوروزی در ۲ بخش نمایشگاهی و صحنه‌ای برگزار می‌شود. بخش نمایشگاهی به عرضه سوغات و صنایع دستی اختصاص دارد و از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۴ پذیرای گردشگران است. بخش مربوط به استیج نیز با اجرای برنامه‌های شاد و مفرح از ساعت ۲۰ تا ۲۲ میزبان برنامه‌های کودکانه و خانواده محور است.
 
 حجازی با تاکید بر حضور گسترده گردشگران در اراضی عباس آباد در ایام نوروز گفت: در ۳ روز نخست تعطیلات نوروزی حدود یک میلیون گردشگر از اراضی عباس آباد بازدید کردند و انتظار می‌رود در روزهای آتی این تعداد چند برابر افزایش پیدا کند.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #گردشگری #اراضی #نوسازی #شبانه #فرهنگی #بوستان #شهروندان #گردشگران #منطقه #روزهای #طالقانی #عباس‌آباد #اجرای #نوروزی #برنامه‌های #نمایشگاهی #مدیرعامل #اشاره #دغدغه #شهروندی #روحیه #عقلانیت #مهم‌ترین #افزود #رویکرد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رونق گردشگری شبانه در اراضی عباس‌آباد

*

*


X https://sport45.site/