آمادگی 24 ساعته تمام بخش‌های مرکز درمانی امام ساری در تعطیلات نوروز

تاریخ انتشار : سه شنبه 07 فروردین 1397 - ساعت : 07:23

کد مطلب: 47407 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره)ساری خبر داد

آمادگی 24 ساعته تمام بخش‌های مرکز درمانی امام ساری در تعطیلات نوروز

مازندشورا: رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره)ساری گفت: در تعطیلات نوروز ۹۷ تمام بخش‌های این مرکز به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمت‌رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، میثاق شفیع‌زاد اظهار کرد: در ایام تعطیلات نوروز ۹۷ تمام بخش‌های بستری اعم از جراحی مغز و اعصاب، جراحی عروق، ارتوپدی، فوق تخصصی داخلی، جراحی زنان و زایمان، جراحی عمومی، زایشگاه، نوزادان ،... و بخش‌های پاراکلینیکی این مرکز جهت ارائه خدمات به بیماران و مسافران به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمت‌رسانی به هموطنان بوده و است.

وی تصریح کرد: در بخش اورژانس این مرکز روزانه به طور میانگین ۳۰۰ نفر مراجعه کننده داریم که از این تعداد حدود ۷۰ نفر بطور میانگین در بخش‌های مختلف بستری و تحت مداوا قرار گرفته‌اند.

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری خدمت ارائه شده در بخش رادیوتراپی این مرکز افزود: روزانه به صورت میانگین بین ۶۰ تا ۷۰ نفر جهت دریافت خدمات رادیوتراپی به این مرکز مراجعه کردند.

این مسؤول افزود: در تعطیلات نوروز ۹۷ روزانه حدود ۵۰ نفر جهت انجام شیمی درمانی و ۹۵ نفر جهت انجام سی تی اسکن و ام آر آی به این مرکز مراجعه و روزانه حدود ۹ مورد آندوسکوپی نیز در این مرکز انجام شده است.

شفیع‌زاد گفت: در تعطیلات نوروزی تعداد مادران باردار مراجعه کننده به اورژانس مامایی این مرکز به صورت میانگین حدود ۵۰ نفر بوده که به صورت تقریبی روزانه هفت مورد زایمان در این مرکز صورت گرفته است.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #روزانه #میانگین #مراجعه #تعطیلات #جراحی #بخش‌های #درمانی #نوروز #ارائه #خمینی #تعداد #افزود #رادیوتراپی #ساعته #کننده #خدمات #شفیع‌زاد #عمومی #بستری #آموزشی #زایمان #اورژانس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آمادگی 24 ساعته تمام بخش‌های مرکز درمانی امام ساری در تعطیلات نوروز

*

*


X https://sport45.site/