بازدید 200 هزار نفر از مناطق گردشگری سوادکوه

تاریخ انتشار : سه شنبه 07 فروردین 1397 - ساعت : 08:58

کد مطلب: 47412 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان سوادکوه خبر‌ داد

بازدید 200 هزار نفر از مناطق گردشگری سوادکوه

مازندشورا: رئیس ستاد تسهیلات سفر سوادکوه از بازدید 200 هزار نفر از مناطق گردشگری این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:عبدالجواد توحیدی‌مقدم در حاشیه بازدید از نوروز‎گاه سوادکوه در شهرستان سوادکوه، با اشاره به حضور گردشگران در شهرستان، گفت: با توجه به وجود 700 اثر و جاذبه طبیعی و تاریخی در شهرستان سوادکوه شاهد‌ حضور قابل‌ توجه گردشگران و مسافران در سوادکوه هستیم.

وی با بیان اینکه تعریض محور سوادکوه در گلوگاه‌هایی که در سال‌های گذشته موجب ترافیک سنگین و قفل‌شده را در این محور ایجاد می‌کرد نیز در حضور گردشگران در سوادکوه مؤثر‌ بود، افزود: از استاندار و مدیران ملی، استانی‌ و نمایندگان مجلس‌ شورای اسلامی که برای تعریض محور‌ سوادکوه تلاش‌کردند تشکر می‌کنم و ترافیک در میدان‌ زیراب و پل درون‌شهری پل‌سفید هم در ساعات اوج‌ ترافیک به صورت نیمه سنگین‌ و روان انجام می‌شود.

رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان سوادکوه از اسکان 70 هزار‌ نفر برای 6 روز اول سال‌جدید در نقاطی که برای اسکان در نظر‌ گرفته‌ شد، خبر‌ داد و خاطر‌نشان کرد: 70 هزار‌نفر در زائر‌سرا‌ها، مناطق گردشگری، بوم‌گردی و خانه‌مسافر‌های سوادکوه اسکان پیدا‌کردند.

این مسؤول به‌وجود 60 خانه‌مسافر مجاز در شهرستان سوادکوه با ظرفیت حدود 600 نفر اشاره و اظ هار‌کرد: 70 هزار‌ نفر از نمایشگاه‌و فروشگاه نوروز‌گاه سوادکوه بازدید و حدود 50 میلیون‌تومان از محصولات بومی شهرستان خریداری کردند.

توحیدی‌مقدم از بازدید حدود 200 هزار نفر از مناطق گردشگری شهرستان سوادکوه در 6 روز اول نو‌روز امسال خبر‌ داد و افزود: شهر آلاشت، پارک‌جوارم، امام‌زاده عبدالحق‌ و دریاچه شورمست از مناطقی بودند که بیشترین بازدید از آن انجام‌شد.

وی گفت: افزایش اسکان نوروزی در شهرستان سوادکوه، نسبت به سال‌گذشته حدود ١٢درصد بود.

86015/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #سوادکوه #شهرستان #بازدید #اسکان #گردشگران #مناطق #ترافیک #گردشگری #افزود #هزار‌ #توحیدی‌مقدم #تسهیلات #اشاره #تعریض

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازدید 200 هزار نفر از مناطق گردشگری سوادکوه

*

*


X https://sport45.site/