شاگردان نکونام امروز در قائم‌شهر تمرین می‌کنند/ دیدار نوروزی اعضا و کادرفنی نساجی از مؤسسه خیریه بالالموک

تاریخ انتشار : سه شنبه 07 فروردین 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 47425 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با اعلام سرپرست تیم فوتبال نساجی

شاگردان نکونام امروز در قائم‌شهر تمرین می‌کنند/ دیدار نوروزی اعضا و کادرفنی نساجی از مؤسسه خیریه بالالموک

مازندشورا: با اعلام فرزاد مجیدی، سرپرست تیم نساجی، شاگردان جواد نکونام از ساعت 16 امروز در ورزشگاه شهید وطنی در حضور تماشاگران و نمایندگان رسانه‌ها تمرین خود را برای بازی با بادران برگزار می‌کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، تمامی بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال نساجی مازندران در اقدامی خداپسندانه و به منظور تبریک سال نو بعد از تمرین امروز به مؤسسه خیریه بالالموک قائم‌شهر می‌روند و ساعاتی را در کنار اعضای این مؤسسه می‌گذرانند.

عشق به فوتبال و تیم محبوب نساجی در دل همه قائم‌شهری‌ها جا دارد و ساکنان خیریه بالالموک هم از طرف‌داران پروپاقرص این تیم محبوب و مردمی هستند.

با اعلام فرزاد مجیدی، سرپرست تیم نساجی، شاگردان جواد نکونام از ساعت 16 امروز در ورزشگاه شهید وطنی در حضور تماشاگران و نمایندگان رسانه‌ها تمرین خود را برای بازی با بادران برگزار می‌کنند.

به گزارش فارس، تیم فوتبال نساجی مازندران در روز پنج‌شنبه(9 فروردین) و از ساعت 16 در ورزشگاه شهیدوطنی، میزبان تیم بادران تهران خواهد بود.

86045/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نساجی #فوتبال #مؤسسه #خیریه #بالالموک #قائم‌شهر #تمرین #امروز #مازندران #محبوب #ورزشگاه #بادران #گزارش #سرپرست #اعلام #کادرفنی #نکونام #شاگردان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شاگردان نکونام امروز در قائم‌شهر تمرین می‌کنند/ دیدار نوروزی اعضا و کادرفنی نساجی از مؤسسه خیریه بالالموک

*

*


X https://sport45.site/