مادر شهیدان رمضان‌پور به فرزندان شهیدش پیوست

تاریخ انتشار : سه شنبه 07 فروردین 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 47426 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مادر شهیدان رمضان‌پور به فرزندان شهیدش پیوست

مازندشورا: حبیبه مهدی‌زاده مادر شهیدان موسی و علیرضا رمضان‌پور پس از ۳۱ سال چشم‌انتظاری و دوری از فرزندانش در سن ۷۲ سالگی به فرزندان شهیدش پیوست.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، حبیبه مهدی‌زاده مادر شهیدان موسی و علیرضا رمضان‌پور پس از ۳۱ سال چشم‌انتظاری و دوری از فرزندانش در سن ۷۲ سالگی به فرزندان شهیدش پیوست.

مراسم تشییع پیکر این مادر شهید ساعت ۱۶ روز سه‌شنبه هفتم فروردین ماه از حسینیه شهدا به سمت گلزار شهدای ساری برگزار می‌شود.

مراسم ترحیم از ساعت ۱۵ تا ۱۷ روز چهارشنبه هشتم فروردین و همچنین مراسم سوم و هفتم از ساعت ۱۰ تا ۱۴ روز پنج‌شنبه ۹ فروردین ماه امسال در حسینیه شهدای ساری برگزار می‌شود.

شهید موسی رمضان‌پور در سال 44 دیده به جهان گشود و در عملیات قدس در سال 64 به شهادت رسید که بعد از شهادتش علیرضا بی‌تابی می‌کرد و اصرار داشت که حتما به جبهه برود مادرش نیز براثر گریه یک چشمش را از دست داد.

شهید علیرضا رمضان‌پور نیز در سال 46 به دنیا آمد که یک سال از شهادت برادرش در مهران به شهادت رسید.

شهید موسی و علیرضا رمضان‌پور هر دو ورزشکار (کشتی‌گیر بودند) که بخشی از وصیت‌نامه شهید موسی «خدایا نگذار در روز محشر و مقابل چهارده معصوم خجل باشیم» و شهید علیرضا رمضان‌پور «با صبر و استقامت از این آزمایش الهی سربلند خواهیم بود» است.

86034/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #رمضان‌پور #علیرضا #شهادت #فروردین #مراسم #برگزار #شهیدش #شهدای #حسینیه #فرزندان #پیوست #شهیدان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مادر شهیدان رمضان‌پور به فرزندان شهیدش پیوست

*

*


X https://sport45.site/