برگزاری  مراسم اعتکاف در 340 مسجد مازندران

تاریخ انتشار : سه شنبه 07 فروردین 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 47431 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران خبر داد

برگزاری مراسم اعتکاف در 340 مسجد مازندران

مازندشورا: مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: مراسم اعتکاف در 340 مسجد در سراسر استان برگزار می‌شود.

مازندشورا:حجت‌الاسلام ناصر شکریان امروز درباره مراسم اعتکاف در شهرستان ساری، اظهار کرد: مراسم اعتکاف در 340 مسجد در سراسر مازندران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف از 11 تا 13 فروردین ماه امسال در مازندران، تصریح کرد: فرصت خوبی است تا در این ایام بتوانیم از اعتکاف بهره ببریم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه سال گذشته 23 هزار مازندرانی در مراسم اعتکاف حضور یافتند، افزود: امسال نیز انتظار داریم شاهد حضور پررنگ افراد در این مراسم معنوی باشیم.

این مسؤول با اعلام اینکه ثبت‌نام افراد برای حضور در مراسم اعتکاف تا 10 فروردین ماه ادامه دارد، گفت: اعزام روحانی و برنامه‌های قرآنی در تمامی مساجد استان در دستور کار ما قرار دارد.

شکریان بیان کرد: از جمله برنامه‌های ویژه امسال ما اجرای برنامه‌های قرآنی به‌صورت پایلوت در 100 مسجد مازندران است.

وی گفت: آیت‌الله توکل، آیت‌الله نصوری رئیس بنیاد مهدویت استان، حجت‌الاسلام پوراکبر امام جمعه تنکابن به‌عنوان مبلغان ویژه در مرکز، شرق و غرب مازندران و تعدادی از مبلغان از جامعه‌المصطفی در مساجد برگزاری اعتکاف حضور دارند.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اعتکاف #مازندران #مراسم #امسال #برنامه‌های #برگزاری #قرآنی #مساجد #استان #افراد #مبلغان #آیت‌الله #فروردین #اسلامی #تبلیغات #حجت‌الاسلام #شکریان #مدیرکل #اینکه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برگزاری مراسم اعتکاف در 340 مسجد مازندران

*

*


X https://sport45.site/