اسکان بیش از ۵۰ مسافر نوروزی در اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر

تاریخ انتشار : سه شنبه 07 فروردین 1397 - ساعت : 16:37

کد مطلب: 47432 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر خبر داد:

اسکان بیش از ۵۰ مسافر نوروزی در اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از اسکان بیش از ۵۰ نفر در مهمانسراها، خوابگاه‌ها، نمازخانه‌ها و سالن‌های ورزشی با امکانات کامل در این اداره کل خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل ازروابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر، فرزاد رستمی مدیرکل راه و شهرسازی استان ضمن تقدیر از رئیس ستاد اسکان مهمانان نوروزی در این اداره کل گفت: تا ظهر ۶ فروردین ۱۲ خانوار حدود ۵۰ نفر در مهمانسراها، خوابگاه‌ها، نمازخانه‌ها و سالن‌های ورزشی این اداره کل اسکان یافتند.

وی اظهار کرد: از زمان آغاز اسکان این مهمانان تا ظهر امروز در مجموع حدود ۵۰ نفر از استان‌های قزوین، کرمانشاه، اهواز، لارستان، تهران، کرج، یاسوج، شیراز، همدان، بندرعباس، مشهد مهمان اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر بوده‌اند.

رستمی افزود: پذیرش حضوری مهمانان نوروزی به صورت رسمی از ۲۸ اسفندماه آغاز شده است و تا زمانی که نیاز به اسکان باشد این اداره کل آماده پذیرش مهمانان از ادارات راه و شهرسازی استان‌ها است.

وی بیان کرد: دو سالن ورزشی، ۸ مهمانسرا، ۲ نمازخانه، در نقاط مختلف شهر بوشهر آماده پذیرش مهمانان نوروزی از ادارات راه و شهرسازی استان‌ها است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تأکید کرد: استان بوشهر با جاذبه‌های منحصر به فرد همه‌ساله پذیرای صدها هزار مهمان است که همکاران محترم ادارات راه و شهرسازی از پیش‌قراولان سفرهای استانی هستند.

وی در ادامه افزود: به همین منظور از همه ظرفیت‌ها برای ارائه بهترین خدمات به مهمانان نوروزی استفاده خواهیم کرد و امید داریم سفر خوبی را در استان بوشهر داشته باشند.

وی از همه همکاران در اداره کل استان که نسبت به اسکان، راهنمایی مهمانان و ارائه خدمات رفاهی فعالیت دارند تقدیر و تشکر کرد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #استان #شهرسازی #مهمانان #اداره #بوشهر #اسکان #نوروزی #پذیرش #مدیرکل #ادارات #استان‌ها #همکاران #ارائه #خدمات #ورزشی #تقدیر #مهمان #افزود #آماده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اسکان بیش از ۵۰ مسافر نوروزی در اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر

*

*


X https://sport45.site/