تاریخ انتشار : سه شنبه 07 فروردین 1397 - ساعت : 17:19

کد مطلب: 47437 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تشریح وظایف شهرداری در نمایشگاه کتاب

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران درخصوص جلسه صبح امروز با وزیر فرهنگ و ارشاد در مورد آماده شدن مصلی برای برپایی نمایشگاه کتاب توضیحاتی را ارائه کرد.

مازندشورا:امین عارف‌نیا با بیان اینکه صبح امروز به همراه وزیر فرهنگ و ارشاد، مسئولین مصلی و معاونین شهردار از محل مصلی تهران که میزبان نمایشگاه بین‌المللی کتاب است، بازدید کردیم، گفت: در این بازدید از قسمت‌های مختلف از جمله شبستان، فضاهای مسقف، فضاهای جانبی و سه نقطه مصلی بازدید به عمل آمد.

وی با بیان اینکه در جلسه‌ای که با حضور وزیر فرهنگ برگزار شد، به نقش شهرداری تهران در کمک به برپایی هر چه بهتر این نمایشگاه بین‌المللی تاکید شد، گفت: شهرداری در بحث ساماندهی حمل و نقل، ترافیک، خدمات شهری، فضای سبز، تبلیغات شهری و محیطی، اطلاع‌رسانی و... تاکید شد.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران با بیان اینکه این نمایشگاه کتاب رویدادی مهم در تهران است، اظهار کرد: نمایشگاه بین‌المللی کتاب یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی سال است که قطعا شهرداری تهران نیز تعامل و همراهی لازم را در حد مقدورات خود انجام خواهد داد تا این نمایشگاه بین‌المللی هر چه بهتر برگزار شود.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #نمایشگاه #شهرداری #تهران #بین‌المللی #بازدید #اینکه #تاکید #برگزار #فضاهای #فرهنگ

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تشریح وظایف شهرداری در نمایشگاه کتاب

*

*


X https://sport45.site/