تاریخ انتشار : سه شنبه 07 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 47442 چاپ به اشتراگ گذاشتن

17مسجد شاخص منطقه 15میزبان معتکفین

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15 از آمادگی 17 مسجد شاخص منطقه جهت برگزاری مراسم پرفیض و معنوی اعتکاف خبر داد.

مازندشورا: رضا اسماعیلی با اعلام مطلب فوق افزود: مراسم معنوی و پرفیض اعتکاف همچون سالهای گذشته همزمان با ولادت با سعادت امیرالمومنین علی(ع) و ایام البیض(13، 14 و 15 رجب) مصادف با 11 تا 13 فروردین در 17 مسجد منطقه برگزار می شود.
وی در ادامه به اسامی مساجد اشاره کرد و افزود: با هماهنگی های به عمل آمده این مراسم در مساجد ائمه بقیع، امام رضا(ع)، ولیعصر(عج) در ناحیه یک، النبی(ص)، علی بن موسی الرضا(ع) در ناحیه دو و امام رضا(ع)، جامع بهشتی، امام حسن (ع) در ناحیه سه برگزار می شود.
اسماعیلی یادآور شد: مساجد امام حسن (ع) و سید الشهدا در ناحیه 4، جامع افسریه در ناحیه 5، صدیقه کبری(س)، جامع مسعودیه، رسول اکرم(ص)، امام حسن مجتبی(ع)، امام جعفر صادق(ع) در ناحیه 6، و مسجد نبی اکرم(ص) در ناحیه هشت در این طرح معنوی پذیرای معتکفین هستند.
اسماعیلی در پایان تصریح کرد: از جمله برنامه های های این مراسم اقامه نماز جماعت، برپایی آئین‌های جشن میلاد امام علی(ع)، قرائت ادعیه، اعمال ام داوود، آئین جشن میلاد حضرت زینب(س)، برگزاری مسابقه و... خواهد بود.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #ناحیه #مساجد #مراسم #اسماعیلی #معتکفین #میلاد #برگزار #منطقه #معنوی #افزود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 17مسجد شاخص منطقه 15میزبان معتکفین

*

*


X https://sport45.site/