تاریخ انتشار : سه شنبه 07 فروردین 1397 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 47447 چاپ به اشتراگ گذاشتن

من استعفای خود را داده ام

مازندشورا: شهردارآنلاین: درباره اخبار منتشر شده مبنی بر پس گرفتن استعفای وی، گفت: از جانب من چیزی پس گرفته نشده است؛ من استعفای خود را به رئیس محترم شورای شهر داده ام.

مازندشورا: محمد علی نجفی عصر امروز در حاشیه بازدید از نوروزگاه بلوار کشاورز طی سخنانی در جمع خبرنگاران درباره اخبار منتشر شده مبنی بر پس گرفتن استعفای وی، گفت: از جانب من چیزی پس گرفته نشده است؛ من استعفای خود را به رئیس محترم شورای شهر داده ام.

شهردار تهران ادامه داد: قرار است شورای شهر در روز 19 فروردین ماه جلسه ای تشکیل دهند و روی آن بحث کنند؛ من هم دلایل خود را در آن جلسه خدمت اعضای شورای شهر عرض خواهم کرد.

وی تصریح کرد: امسال در نوروز شهرداری برنامه های ابتکاری تازه ای را به اجرا گذاشته که یکی از آنها نوروزگاه بلوار کشاورز است و هدف ما این است که فرهنگ و هنر ایرانی را به بازدید کنندگان، همشهریان و توریست ها معرفی کنیم.

نجفی ابراز کرد: هدف دوم ما این است که با اجرای این برنامه ها همراه با طبیعت که نو شده و همه چیز تازه، جذاب و سرزنده می شود، ما هم یک نوع سرزندگی و نشاط را به جامعه عرضه کنیم.

وی ادامه داد: به دنبال آن هستیم تا فضایی ایجاد کنیم که همشهریان در زندگی روزمره خود از طرب و نشاط بیشتری برخوردار باشند. 

شهردار تهران در پاسخ به سوال دیگری درباره انتقادهای وارد شده به افت تورهای گردشگری در ایام نوروز، گفت: قرار ما این نبود که افتی در فعالیت های گردشگری تهران ایجاد شود، بلکه برعکس برنامه ریزی کرده بودیم که تا حد ممکن فضای مناسب تری برای گردشگرای ورودی به تهران ایجاد کنیم. اگر افتی در فعالیت های گردشگری ایجاد شده نیز طی یکی دو روز آینده پیگیری می کنم تا جبران شود.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #ایجاد #تهران #شورای #استعفای #برنامه #گردشگری #شورا #شورای شهر #استعفا #همشهریان #فعالیت #ادامه #نوروزگاه #بازدید #بلوار #کشاورز #شهردار #درباره #نوروز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : من استعفای خود را داده ام

*

*


X https://sport45.site/