آتش‌سوزی در جنگل «کهنه‌ ده» کجور / تلاش همه جانبه برای خاموش کردن آتش

تاریخ انتشار : سه شنبه 07 فروردین 1397 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 47450 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار نوشهر خبر داد

آتش‌سوزی در جنگل «کهنه‌ ده» کجور / تلاش همه جانبه برای خاموش کردن آتش

مازندشورا: فرماندار نوشهر از وقوع آتش‌سوزی در جنگل «کهنه‌ ده» کجور خبر داد و گفت: تمامی نیروها‌ برای مهار و خاموش کردن آتش‌سوزی جنگل روستای «کهنه‌ ده» کجور به کار گرفته شدند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، عبدالصمد صفرنژاد بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع آتش‌سوزی جنگل در بخش کجور، اظهار کرد: این در ارتفاعات روستای «کهنه ده» رخ داد و عرصه‌ منابع طبیعی و جنگلی منطقه را تحت تأثیر خود قرار داده است.

وی افزود: مسیر دسترسی به محل وقوع حادثه به دلیل کوهستانی بودن منطقه، صعب‌العبور است و حداقل یک ساعت زمان لازم است تا نیروها برای مهار و خاموش کردن آتش به آنجا برسند.

فرماندار نوشهر تصریح کرد: وزش باد در منطقه، کار اطفاء حریق سخت‌ می‌کند ولی با توجه به اینکه شورا و دهیاری روستای «بین» هم وارد عمل شدند تلاش می‌شود تا در کمترین زمان ممکن به محل وقوع آتش‌سوزی رسیده و عملیات اطفاء انجام شود.

صفرنژاد گفت: نیروهای منابع طبیعی شهرستان نوشهر و بخش کجور نیز در حال رسیدن به منطقه و محل حادثه هستند و با تمام قوا برای مهار و خاموش کردن آتش‌سوزی در جنگل «کهنه ده» تلاش می‌شود.

86019/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #منطقه #آتش‌سوزی #نوشهر #جنگل #خاموش #طبیعی #حادثه #اطفاء #روستای #شهرستان #صفرنژاد #فرماندار #منابع

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آتش‌سوزی در جنگل «کهنه‌ ده» کجور / تلاش همه جانبه برای خاموش کردن آتش

*

*


X https://sport45.site/